کد خبر: ۵۳۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳

ستاره فرانسوی تیم فوتبال چلسی به دلیل ابتلا به کرونا دیدار با یوونتوس را از دست داد.

به گزارش شفاف و به نقل از دیلی میل، باشگاه چلسی باید در کوتاه مدت با از دست دادن انگولو کانته کنار بیاید. تست کرونای هافبک فرانسوی مثبت اعلام شد. این موضوع را توماس توخل، سرمربی چلسی در نشست خبری روز سه شنبه تأیید کرد. بنابراین این بازیکن ۳۰ ساله در لیگ قهرمانان روز چهارشنبه مقابل یوونتوس تورین غایب خواهد بود.

این بازیکن ۱۰ روز در قرنطینه خواهد بود. به این ترتیب او هم‌چون مسیون مونت، رییس جیمز و کریستین پولیسچ در بازی روز چهارشنبه لیگ قهرمانان مقابل یوونتوس در تورین حضور نخواهد داشت. کانته هم‌چنین شنبه در بازی لیگ مقابل ساوتهمپتون حضور ندارد.

توخل که خود واکسینه شده است، گفت که او نمی‌داند چند درصد از اعضای تیمش علیه کرونا واکسینه شده‌اند. او گفت: من نمی‌توانم این سوال را به شما پاسخ بگویم چون از آن‌ها نپرسیدم. من در این زمینه متخصص نیستم. من یک مربی فوتبال هستم.

کانته یکی از بازیکنان اصلی "آبی‌ها" است. در سال ۲۰۱۶ این بازیکن ۳۰ ساله با هزینه انتقال تقریباً ۳۶ میلیون یورو از لسترسیتی به لندن نقل مکان کرد. از آن زمان او ۲۲۴ بازی انجام داده؛ ۱۲ گل به ثمر رسانده و ۱۰ پاس گل نیز ارسال کرده است. در این فصل او چهار بازی در لیگ برتر انجام داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: