کد خبر: ۵۳۴۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

سرمربی پیشین تیم ملی دوچرخه‌سواری روند پس دادن دوچرخه مربوط به رکابزن المپیکی کشورمان را تشریح کرد.

محمود پراش، سرمربی تیم دوچرخه‌سواری ایران که در المپیک 2020 توکیو نیز حضور داشت، در گفت و گویی، درباره پس دادن دوچرخه‌ای که در اختیار سعید صفرزاده قرار گرفته بود، اظهار داشت؟ این دوچرخه قبل از بازی‌های المپیک با درخواست من و نیازی که نسبت به آن وجود داشت، خریداری شد و جزو اموال فدراسیون بود. در دوره‌های قبلی المپیک در 2012 لندن و 2016 ریو، دوچرخه‌ها توسط اسپانسر تهیه شد و پس از بازی‌های نیز در اختیار رکابزن اعزامی به عنوان هدیه قرار گرفت، اما برای این دوره مصوبه‌ای در این خصوص وجود نداشت. در واقع هیچ سندی نبود که نشان بدهد این دوچرخه به عنوان هدیه به صفرزاده داده شده است.

وی ادامه داد: دوچرخه در اختیار فدراسیون قرار خواهد گرفت و قطعاً در رویدادهای بعدی در اختیار رکابزنان اعزامی به تورنمنت‌های مختلف قرار می‌گیرد.

پراش عنوان کرد: همان زمانی که صفرزاده به عنوان رکابزن اعزامی به المپیک انتخاب شد، برخی مقابل ما ایستادند تا از انتخاب خود برگردیم، ولی من و هاشم‌کندی مقابل هجمه‌ها ایستادیم تا صفرزاده به حقش برسد. کسانی که امروز برای او دلسوزی می‌کنند، آن زمان کجا بودند که حالا دایه مهربان‌تر از مادر شده‌اند؟

وی در پایان گفت: امیدوارم در فاصله یک سال تا بازی‌های آسیایی، بودجه مناسبی از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در اختیار فدراسیون قرار بگیرد تا دوچرخه‌های مورد نیاز از حالا و نه از یک ماه مانده تا المپیک، خریداری شود و نتایج خوبی هم رقم بخورد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: