کد خبر: ۵۳۴۴۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴

مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو به سرمربی پرتغالی رقیب همشهری این تیم بابت اظهاراتش درباره دربی دلاکاپیتاله پاسخ داد.

به گزارش شفاف، ایگلی تاره مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو به سرمربی تیم فوتبال رم توصیه کرد که به جای منحرف کردن اذهان بابت باخت در دربی شهر رم، جنبه شکست را داشته باشند.

رمی‌‌ها روز یکشنبه در دربی پایتخت ایتالیا موسوم به دلاکاپیتاله با نتیجه 3 بر 2 به لاتزیو باختند و مورینیو پس از آن بازی مدعی شد که تیم او تیم برتر میدان بوده است. او اما پس از پیروزی 3 بر صفر شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش برابر تیم زوریا لوهانسک در لیگ کنفرانس اروپا هم بار دیگر به نتیجه دربی اشاره داشت و گفت که تیمش در مصاف با لاتزیو کاملاً بر بازی مسلط بوده و طوری بازی کرده که سبب شده است حریف تیم کوچکی به نظر برسد.

اظهارات مورینیو به مذاق ایگلی تاره مدیر ورزشی باشگاه لاتزیو خوش نیامد و او در این مورد به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: من از کاری که رمی‌ها بعد از بازی (مقابل زوریا لوهانسک) انجام دادند خوشم نیامد. برایم خیلی عجیب بود که آنها بعد از گذشت چهار روز هنوز دارند درباره اشتباهات داور (دربی) البته اگر اشتباهی در کار بود، صحبت می‌کنند و با حرف‌های‌شان به اعتبار لاتزیو خدشه وارد می‌کردند. شما باید جنبه پذیرش باخت را داشته باشید و سعی کنید با تکیه به نهایت توانایی‌های خودتان پیروز شوید، کاری که رم این بار (مقابل زوریا) انجام داد.

تاره افزود: فقط کافی است صحنه به صحنه بازی دربی را آنالیز کنید تا ببینید هیچ اشتباهی به ضرر رم رخ نداد و اگر هم اشتباهی از داور سر زد به ضرر لاتزیو بود. داور یک پنالتی ما را نگرفت. به نظرم هیچ دلیلی نداشت که رمی‌ها از داور بخواهند لوکاس لیوا (بازیکن لاتزیو) را اخراج کند یا اینکه اصرار به وقوع خطای پنالتی روی نیکولو زانیولو داشته باشند در حالی که ماسیمو ایراتی در اتاق VAR تشخیص داده بود که خطایی رخ نداده است.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: