کد خبر: ۵۳۴۴۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از بررسی آخرین وضعیت نهاده‌های دپو شده در بنادر و گمرکات کشور با حضور وزرای اقتصاد و کشاورزی در این کمیسیون خبر داد.

حجت الاسلام احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی، از بررسی آخرین وضعیت نهاده‌های دپو شده در بنادر و گمرکات کشور با حضور احسان خاندوزی و سیدجواد ساداتی‌نژاد وزرای امور اقتصادی و دارایی و جهاد کشاورزی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است تا در جلسه روز یکشنبه (11 مهر ماه) با حضور مسئولان مربوطه موضوع دپو نهاده‌ها در بنادر   و گمرکات بررسی شود، افزود: در این جلسه از رؤسای کل بانک مرکزی، گمرک، سازمان بنادر و دریانوردی و برخی از مسئولان اجرایی نیز دعوت شده است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس همچنین از رسیدگی به طرح تعیین تکلیف ناظران کشاورزی در جلسه روز دوشنبه اعضای این کمیسیون خبر داد.

به گزارش شفاف، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در جلسه علنی به کمیسیون کشاورزی و اقتصادی مأموریت داده بود تا موضوع دپو نهاده‌ها و همچنین کالاهای اساسی در بنادر را بررسی کنند و گزارش آن را در جلسه علنی ارائه دهند.

انتهای‌ پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: