کد خبر: ۵۳۴۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۵

قائم مقام باشگاه نساجی گفت این تیم در لیگ بیست و یکم جزو ۵ تیم اول جدول خواهد شد.

به گزارش شفاف، امیر سلطانی، قائم مقام باشگاه نساجی در حاشیه قرعه‌کشی لیگ برتر به خبرنگاران اظهار کرد: مراسم قرعه‌کشی توسط سازمان لیگ در مکانی جدید برگزار شد. در هفته اول ما میزبان هستیم و از مسوولان استانی می‌خواهیم شرایط میزبانی را مهیا کنند تا از شرایط میزبانی استفاده کنیم. هفته اول با فجر سپاسی داریم و هفته دوم و سوم با دو تیم مدعی لیگ برتر یعنی گل‌گهر سیرجان و پرسپولیس بازی داریم.

او ادامه داد: ما کارهای آماده‌سازی را انجام دادیم و سعی کردیم شاکله تیم را از نظر فنی و بازیکنی حفظ کنیم. امیدواریم امسال فصلی خوب از نظر ورزشی برای ما باشد. همان‌طور که می‌دانید توسط مدیریت و مالک باشگاه در حال رایزنی هستیم تا بازی‌ها را در قائمشهر برگزار کنیم اما مسوولان شهید وطنی راضی نیستند. آقای الهامی درخواست داشت که از همان هفته اول در شهید وطنی میزبان باشیم اما ما هم نمی‌دانیم مشکل کجا است. هر جایی که باید می‌رفتیم و رفتیم و صحبت کردیم اما نمی‌دانیم چه اتفاقی باید بیفتد.

سلطانی درباره قرارداد بستن شجاعی با این باشگاه گفت: شجاعی با تیم ما قرارداد بست و قرارداد او هم ریالی است. برای جذب دیگر بازیکنان هم هنوز کادر فنی حرفی به ما نزده است.

او در پایان گفت: با توجه به این که تیم را زود بستیم و شاکله تیم را حفظ کردیم، هدف اول ما خوب بازی کردن و رضایت هواداران است و فکر می‌کنم جزو ۵ تیم اول لیگ باشیم. در شهر ساری هم فکر نمی‌کنم چمن خوبی باشد و نه ما راضی خواهیم بود و نه حریفان.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: