کد خبر: ۵۳۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

واکنش جیدن کاکس به اولین تمرین تیم ملی کشتی ایران در اسلو، رقص در سالن کشتی بود؛ او روز گذشته به کشتی‌گیری باخت که می‌تواند به مرد شماره یک وزنش تبدیل شود.

به گزارش شفاف، تیم ملی کشتی آزاد ایران با تصمیم کادرفنی این بار در فاصله بیشتر از دو روز به مسابقات، راهی نروژ شد تا تیم با شرایط جدید خود را تطبیق دهد.

همانطور که چند روز پیش گزارشی از اولین تمرین آزادکاران در اسلو داشتیم، حضور تیم ملی کشورمان در محل تمرین با تیم‌های آمریکا، کانادا و ژاپن همزمان شد.

آمریکایی‌ها که رقیب سنتی کشتی ایران هستند اما در این سال‌ها به شدت از تیم کشورمان در نتایج پیشی گرفته‌اند، بعد از آنکه متوجه تغییرات زیاد در کادرفنی و کشتی گیران تیم ایران شدند، از این موضوع متعجب شده و همهمه عجیبی بین‌شان اتفاق افتاد.

جالب ترین واکنش هم از آن جیدن کاکس بود، مردی که قبلا 4 بار نماینده کشورمان را برده بود. او در واکنشی عجیب و البته جالب، به رقص در انتهای تمرین پرداخت.

قطعا دیدن یک تیم جوان و با انگیزه که در اولین تمرینش برای یکی از ملی پوشان جشن تولد گرفته، نشان از روحیه خوب حریف می‌داد.

کاکس روز گذشته تا نیمه نهایی مبارزه های فوق العاده‌ای مقابل حریفان داشت اما در نیمه نهایی با سدی به اسم کامران قاسمپور برخورد کرد. قاسمپور که در این سالها پشت خط حسن یزدانی در 86 کیلو مانده و خودش نیز علاقه ای به تغییر وزن نداشت، در اولین سال ملی‌پوش شدنش، کاکس را مغلوب کرد. او نشان داد که آینده 92 و چه بسا 97 کیلوگرم از آن اوست.

کاکس که البته حریف خوش اخلاقی است، بعد از شکست مقابل کامران قاسمپور، در سالن گرم بار دیگر به او تبریک گفت و البته تاکید کرد که بعدا دوباره او را ملاقات خواهد کرد.

حالا از امروز کاکس به دنبال انتقام از قاسمپوری خواهد بود که می‌داند شکست او در مبارزه بعدی از این کشتی هم سخت تر خواهد بود.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: