کد خبر: ۵۳۴۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰

بعد از گذشت حدود یک سال از انتقال بدون رضایت‌نامه محمد موسوی به تیم والیبال پیاچنزا، این قضیه همچنان برای تیم سایپا لاینجل باقی مانده است.

به گزارش شفاف، تیم والیبال سایپا در شروع فصل 1399، مصطفی کارخانه را در پست سرمربی به خدمت گرفت تا با استخدام ستاره‌هایی مثل محمد موسوی و علی شفیعی در راه قهرمانی گام بردارد. محمد موسوی در حالی حاضر شد پیراهن سایپا را به تن کند که عنوان بهترین مدافع روی تور لیگ لهستان را به نام خود ثبت کرده بود.

هنوز چند هفته از لیگ 99 نگذشته بود که مصطفی کارخانه به دلیل بیماری از هدایت تیم سایپا کنار رفت و پیشنهادی هم از سوی تیم پیاچنزا در سری A ایتالیا به دست موسوی رسید. ستاره تیم سایپا نیز بدون گرفتن رضایت‌نامه باشگاه، چمدان‌ها را بست و به ایتالیا رفت.

با وجود گذشت مدت زمان زیادی از این موضوع، هنوز مشکل حل نشده است. باشگاه سایپا با پادرمیانی فدراسیون والیبال در آن مقطع کاری انجام نداد اما اکنون به دنبال پیگیری پرونده است و در شرایطی که گفته می‌شد فدراسیون موضوع را بررسی خواهد کرد اما چنین اتفاقی رخ نداده است. در این شرایط شنیده می‌شود برخی مسئولان فدراسیون والیبال از باشگاه سایپا خواسته‌اند که انتقال موسوی به پیاچنزا را بایگانی کنند و این در شرایطی است که محمد موسوی به فنرباغچه ترکیه رفته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: