کد خبر: ۵۳۴۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با معاون اختراعات سازمان جهانی وایپو در ژنو دیدار کرد.

به گزارش شفاف به نقل از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با لیسا جورگنسن معاون اختراعات سازمان جهانی وایپو در حاشیه شصت و دومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) که از امروز در سازمان ملل در ژنو سوییس آغاز بکار کرده است دیدار و گفت‌وگو کرد.

ذبیح‌الله خداییان معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خانم لیسا جورگنسن معاون اختراعات سازمان جهانی وایپو در حاشیه شصت و دومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) که از امروز در سازمان ملل در ژنو سوییس آغاز بکار کرده است دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست به پیشرفت‌های مالکیت معنوی و رشد هفت پله‌ای ایران در سال ۲۰۲۱ اشاره شد.

معاون رئیس قوه قضاییه در این نشست به شاخص‌های نوآوری مربوط به ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت علایم تجاری و ثبت اختراعات داخلی و بین‌المللی و اینکه در ایران دانشگاه‌های مختلفی در حوزه مالکیت معنوی وجود دارد که دانشجو می‌پذیرد و این رشته تدریس می‌شود؛ اشاره کرد.

جورگنسن معاون اختراعات سازمان جهانی وایپو نیز در این دیدار گفت که با توجه به شرایط کرونا، از طریق فضای مجازی و بصورت وبیناری دوره‌های آموزشی برای کارکنان مرکز مالکیت در ایران برگزار خواهد شد.

وی همچنین تاکید کرد که ایران اقدامات خوبی در حوزه مالکیت معنوی داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: