کد خبر: ۵۳۴۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۹

قهرمان وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد جهان می‌گوید که بچه روستاست و با دعای هموطنان، هم استانی‌ها و هم محلی‌هایش قهرمان جهان شده و ذره‌ای از زحماتش جبران شده است.

به گزارش شفاف، کامران قاسم‌پور بعد از آنکه در فینال وزن 92 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان از سد حریف روس گذشت، در این خصوص گفت: خداراشکر توانستم این دو روز کشتی‌های خوبی بگیرم و ذره‌ای از زحماتم را جبران کنم. امیدوارم توانسته باشم برای لحظه‌ای دل هموطنان و هم استانی‌های عزیزم را شاد کنم.

وی در مورد اینکه برد او مقابل حریف روس در رقابت تیمی برای کسب عنوان قهرمانی جهان موثر است، تاکید کرد: بله این را می‌دانستم.

قاسم‌پور گفت: من این روال را چند سال بود داشتم، اتفاقاتی افتاد که یک مدت به چیزی که خواستم نرسیدم، در وزن جدید به خواسته‌ام رسیدم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و به آن چیزی که مد نظرم هست، با کمک خدا و دعای عزیزان برسم.

قهرمان جویباری کشتی آزاد جهان با اشاره به اینکه بچه روستاست، در پایان عنوان کرد: ما هر چه داریم از دعای مردم عزیز است که به ورزش لطف داشتند. از هم استانی‌هایم و جویباری‌ها و بچه محل‌هایم ممنونم که در این مدت دل شان برای کشتی می‌تپید، امیدوارم دل شان را شاد کرده باشم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: