کد خبر: ۵۳۴۶۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت از تیم ملی کشتی آزاد در راه بازگشت به ایران استقبال کرد.

به گزارش شفاف، تیم ملی کشتی آزاد ایران پس از کسب 3 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز در مسابقات جهانی کشتی آزاد 2021، ظهر امروز اسلو نروژ را به مقصد فرانکفورت آلمان ترک کرد تا از این طریق به ایران بازگردد. پس از حضور تیم ملی کشتی آزاد در فرودگاه فرانکفورت، مهدی باباکاظمی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت به همراه حبیب میرواحدی از کشتی گیران سابق ایران به فرودگاه رفتند و از ملی پوشان کشتی آزاد استقبال کردند.

همچنین تیم ملی کشتی آزاد در فاصله بین دو پرواز، نهار را مهمان کنسولگری ایران در فرانکفورت بود و هدایایی نیز به ملی پوشان اهدا شد و سپس کشتی گیران با پرواز 14:20، فرانکفورت را به مقصد ایران ترک کردند.

به گزارش شفاف، در پایان رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۱ در نروژ، تیم ملی کشتی آزاد ایران با ۳ طلای حسن یزدانی، کامران قاسمپور و امیرحسین زارع، ۳ نقره علیرضا سرلک، امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی و یک مدال برنز مجتبی گلیج، با مجموع ۱۶۲ امتیاز بر سکوی سوم جهان ایستاد.

روسیه با ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز و مجموع ۱۷۳ امتیاز قهرمان شد و آمریکا نیز با ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز و مجموع ۱۶۸ امتیاز نایب قهرمان شد.

ایران، آمریکا و روسیه هر کدام ۳ مدال طلا بدست آوردند و دیگر مدال طلای این رقابت ها از آن لهستان در وزن ۷۰ کیلوگرم شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: