کد خبر: ۵۳۴۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱

تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در چهارمین روز حضور خود در شهر ناخون راتچاسیما، آخرین جلسه تمرینی خود را در سالن دوم مسابقات باشگاه‌های آسیا برگزار کرد.

به گزارش شفاف، آخرین تمرین تیم فولاد سیرجان پیش از آغاز مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا در شرایطی انجام شد که کلیه اعضای تیم ساعت 8:30 دقیقه به وقت محلی دومین آزمایش PCR خود را انجام داده و ساعت 12 آخرین جلسه تمرین را برگزار کردند.

این اولین جلسه تمرینی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با 14 بازیکن بوده و مهدی جلوه عصر دیروز پس از پایان رقابت‌های جوانان جهان به ترکیب نماینده ایران در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا اضافه شد.

در تمرین امروز  بازیکنان به مرور نکات تاکتیکی، هماهنگی 6 به 6 و سرویس و دریافت پرداختند.

علیرضا بهبودی، کاپیتان و پاسور تیم فولاد در مورد شرایط تیم اظهار داشت: تمرین خوبی برگزار شد و امیدواریم فردا که اولین مسابقه خواهد بود، نتیجه خوبی برای تیم به دست آید .

وی گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و سخت ترین حریف ما العربی قطر خواهد بود که امروز برای دقایقی تمرین این تیم را دیدیم. سرمربی تیم العربی، خوان سیچلو مربی پیشین تیم ملی ایران است که شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارد.

سعید رضایی، سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان نیز اضافه کرد: خوشبختانه شرایط خوبی پس از سه جلسه تمرین در تایلند بر تیم حاکم است و با توجه به آغاز مسابقات و‌ دو بازی اول که بازی‌های راحت‌تری خواهد بود ان‌شاءالله به هدف اولیه و صعود از گروه خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان، متشکل از چند یار کمکی است که قطعا هدف تیم کسب بهترین نتیجه در این رقابت‌ها با کمترین فشار بر بازیکنان کمکی خواهد بود.

تیم فولاد سیرجان ایرانیان در مرحله گروهی فردا به مصاف ربیسکو فیلیپین خواهد رفت.

زمان برگزاری اولین مسابقه تیم فولاد سیرجان ایرانیان به وقت محلی ساعت 10 صبح و به وقت تهران ساعت 6:30 دقیقه خواهد بود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: