کد خبر: ۵۳۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶

سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: طرح واکسیناسیون دانش آموزی در ۵۵ مدرسه منتخب شهر تهران و ۴۳ مدرسه منتخب شهرستان‌های استان تهران روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه اجرا می شود.

به گزارش شفاف، دکتر شهریار جانبازی ضمن بیان این موضوع گفت: در راستای بازگشایی ایمن مدارس، بر اساس دستور مقام عالی وزارت مبنی بر تسریع در ادامه و اجرای واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۸-۱۲ سال، برنامه واکسیناسیون دانش‌آموزان در دستور کار معاونت امور بهداشتی دانشگاه قرار گرفت.

به گفته وی، این طرح در  ۵۵ مدرسه منتخب شهر تهران و ۴۳ مدرسه منتخب شهرستان‌های استان تهران روزهای ۱۵ و ۱۶ مهرماه  اجرا می شود.

سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه با اشاره به این که تاکنون ۳۰ درصد از جمعیت دانش آموزی پایتخت واکسینه شدند، گفت: هدف از اجرای این طرح جهادی این است که دانش آموزان باقیمانده در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ مهرماه  واکسینه شوند.

وی ضمن تقدیر از سازمانهای همکار در اجرای برنامه واکسیناسیون دانش آموزان، خاطرنشان کرد: این برنامه با همکاری استانداری تهران، آموزش و پرورش شهر و شهرستان‌های تهران، بسیج، هلال احمر، اورژانس تهران و با همکاری و نظارت مراکز بهداشت و شبکه‌های بهداشت و درمان انجام می شود.

دکتر شهریار جانبازی با اشاره به انجام تدابیر لازم برای حفظ سلامت دانش آموزان و والدین آنها و رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس خاطرنشان کرد:  آن دسته از والدین دانش آموزان که تاکنون موفق به دریافت واکسن نشده اند ، در این طرح جهادی دو روزه می توانند همراه فرزند خود در پایگاههای دانش آموزی واکسن دریافت کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: