کد خبر: ۵۳۴۷۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹

شرایط حضور تیم‌های ملی کشتی، تکواندو و کاراته در بازی‌های داخل سالن آسیا و شانس مدال آوری آن‌ها با اولویت طلا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شفاف و به نقل از کمیته ملی المپیک، نشست هماهنگی ستاد فنی ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی با حضور کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک، مهدی علی‌نژاد معاون  توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش، اصغر رحیمی، هادی ساعی، فرید فتاحیان، علی رغبتی و  زبر دست در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در نشست هماهنگی امروز مسوولان و کادر فنی فدراسیون‌های کشتی، کاراته و تکواندو به طور مجزا به بررسی وضعیت تیم های ملی اعزامی به این  بازی‌ها پرداختند.

در این جلسات درباره بررسی شرایط حضور تیم های ملی رشته‌های اعزامی فوق و شانس مدال آوری آن‌ها با اولویت طلا مورد بحث و بررسی قرار گرفت که در ابتدای نشست از سوی سعیدی توضیحاتی در خصوص چگونگی سهمیه‌بندی تیم‌های اعزامی بر اساس سهمیه و دستورالعمل اعلام شده از سوی ستاد بازی‌ها ارائه شد.

در ادامه مسوولان فدراسیون‌های مربوطه و کادر فنی توضیحاتی درباره وضعیت تیم‌های ملی و شانس مدال آوری‌شان ارائه کردند و مقرر شد ظرف ۱۰ روز آینده پس از بررسی کارشناسانه از سوی فدراسیون‌های فوق، گزارش کاملی درباره نحوه آماده سازی تیم‌های ملی و وضعیت نفرات اعزامی‌شان به این دوره از بازی‌ها به کمیته ملی المپیک ارائه کنند.

ابراهیم مهربان دبیر فدراسیون کشتی، مجید نیری دبیر فدراسیون تکواندو، آرش فرهادیان، فریبرز عسگری و مهرو کمرانی از فدراسیون تکواندو و سید حسن طباطبایی رییس و محسن آشوری نایب رییس فدراسیون کاراته در جلسات مربوط به خود حضور داشتند.

ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی در ۳۱ رشته ورزشی و ۳۰۵ رویداد برگزار می‌شود که البته دو رشته ورزشی آن ورزش‌های هوایی و تک‌بال به صورت نمایشی است.

در این بازی‌ها ۳۰۵ مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش‌بینی می‌شود ۵ تا ۷ هزار ورزشکار در این بازی‌ها از ۴۵ کشور آسیایی حضور یابند. این بازی‌ها از ۲۱ تا ۲۹ اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: