کد خبر: ۵۳۴۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸

وزیر ورزش و جوانان نقش بازرسان فدراسیون‌های ورزشی را در پیشبرد اهداف متعالی ورزش کشور مهم ارزیابی کرد.

به گزارش شفاف، سیدحمید سجادی در نشست بازرسان فدراسیون‌های ورزشی که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات این وزارتخانه برگزار شد، نقش بازرسان را در موفقیت فدراسیون‌ها با رویکرد نظارت، بازرسی و ارزشیابی مورد توجه قرار داد و گفت: مجموع بازرسی، نظارت و ارزشیابی در قالب تعلیم و تربیت تبیین می‌شود که می‌تواند عامل موفقیت مجموعه ورزشی باشد.

وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر انجام وظایف قانونی بازرسان ادامه داد: بخشی از پازل مدیریتی ورزش ایران به دست بازرسان است که آنها با رصد کردن فرآیندها، وظایف مهمی برعهده دارند و آنچه مسلم است، مجموعه‌ای که کنترل و نظارت نداشته باشد، قابل ارزشیابی نیست. به همین دلیل بازرسان نمود عینی در موفقیت یک مجموعه دارند.

سجادی پیگیری مصوبات مهم مجامع فدراسیون، نظارت‌ها از هیئت‌های استان‌ها و نظارت بر فرآیندها و‌ مشتقات متعلق به فدراسیون‌ها را از جمله وظایف مهم بازرسان دانست و تأکید کرد: برگزاری جلسات تبادل اندیشه‌ها بین بازرسان نیز می‌تواند به پیشبرد اهداف مجموعه کمک کند به همین دلیل باید در دستور کار قرار بگیرد.

در این نشست مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان نیز گزارشی از فرایند کاری بازرسان فدراسیون‌های ورزشی ارائه داد.

علیرضا خسروی مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی نیز در این جلسه حضور داشت.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: