کد خبر: ۵۳۴۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱

با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام ، از اولین لحظات وقوع زلزله روزگذشته در اندیکای خوزستان تیم‌های امدادی و کمکی بنیاد احسان به منطقه اعزام و اقدامات حمایتی از آسیب‌دیدگان آغاز شده است.

به گزارش شفاف، مدیرعامل بنیاد احسان که صبح امروز (یکشنبه) با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به منطقه زلزله‌زده اندیکا سفر کرده، با اعلام این مطلب افزود: از همان لحظات ابتدایی تیم‌های امدادی ستاد اجرایی فرمان امام به این مناطق اعزام و به یاری مردم شتافتند و محموله‌ای به ارزش یک میلیارد تومان برای توزیع بین زلزله‌زدگان به منطقه ارسال شد. 

سعید سلیمانی با اشاره به وقوع زمین لرزه 5 ریشتری روز شنبه در خوزستان گفت: در اولین قدم وبا توجه به کمبود موادغذایی و آب شرب سالم، 1000 بسته معیشتی شامل موادخوراکی و 3000 آب معدنی به اندیکا ارسال شد.

مدیرعامل بنیاد احسان افزود: باتوجه به برودت هوا و نیاز مردم به وسایل گرمایشی 200 بخاری و وسیله‌ گرمایشی نیز به منطقه ارسال شده و توسط نیروهای جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام بین مردم آسیب‌دیده درحال توزیع است.

وی خاطرنشان کرد: براساس گزارش‌ها 500 خانه دراین منطقه تخریب کامل شده‌اند ولذا برای اسکان مردم نیز تاکنون 50 عدد چادر، 200 تخته پتو و 2000 مترمربع عایق پلاستیکی به منطقه ارسال کردیم و مناطقی راهم برای نگهداری و محافظت از دام‌های روستاییان تدارک خواهیم دید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: