کد خبر: ۵۳۴۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: به دانشگاه‌ها اختیار داده شده است طبق تصمیمات ستاد ملی کرونا درباره حضوری شدن کلاس‌های دانشگاهی با اولویت اقدام کنند.

به گزارش شفاف، محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی در جمع خبرنگاران درباره زمان ازسرگیری آموزش حضوری دانشجویان در دانشگاه‌ها اظهار داشت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد از 15 مهرماه با اولویت‌بندی در کلاس‌های حضوری خود حاضر می‌شوند و به‌دلیل اینکه تعداد واحدهایشان کمتر از سایر دانشجویان است می‌توانند کلاس‌های خود را در هفته افزایش دهند.

وی افزود: با توجه به اینکه اصل سلامت دانشجویان برای ما مهم است به دانشگاه‌ها اعلام کردیم دانشجویان کارشناسی  با اولویت در کلاس‌های حضوری حاضر شوند و  این اختیار را به دانشگاه‌ها دادیم  از 17 آبان در این زمینه هر طور صلاح می‌دانند، عمل کنند.

وزیر علوم همچنین درباره عدم حضور تشکل‌های دانشجویی در این مراسم گفت: بهتر بود برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای می‌شد که دانشجویان در مراسم امروز آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی حضور داشتند، البته دانشگاه تهران مسئول برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بود و در جریان برنامه‌ریزی این مراسم قرار دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: