کد خبر: ۵۳۴۹۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس از عملکرد شاگردانش مقابل مجارستان در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ راضی نیست.

به گزارش شفاف، گرت ساوت‌گیت که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در هشتمین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه اروپا و در ورزشگاه ومبلی شهر لندن با نتیجه یک - یک توسط مجارستان متوقف شدند، پس از این بازی گفت: عملکرد ناامیدکننده‌ای بود. باید به مجارستان بابت بازی‌ که از خود ارائه داد، احترام گذاشت. آنها باعث شدند تا ما به مشکل تاکتیکی بخوریم. ما بازی روانی ارائه ندادیم و فکر نمی‌کنم در سطح مدنظرمان بازی کرده باشیم.

وی افزود: به هر حال باید به فکر ایجاد تعادل بیشتری به صورت تیمی باشیم، این در حالی است که ما به صورت انفرادی هم می‌توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما در این بازی اشتباهات ساده‌ زیادی مرتکب شدیم. به نظرم باید بپذیریم که پایین‌تر از سطح معمول بازی خود بودیم و به اندازه‌ای خوب نبودیم که به پیروزی در این دیدار برسیم.

سرمربی تیم ملی انگلیس خاطرنشان کرد: ما به اندازه‌ای که امیدوار بودیم روی دروازه مجارستان خلق موقعیت نکردیم. نظم خود را در داشتن مالکیت توپ کمی از دست دادیم و این چیزی است که باید روی آن کار کنیم. ما روی ضدحملات حریف از هم گسسته بودیم، برای همین تغییر سیستم دادیم و همین باعث مستحکم‌تر شدن ما در کارهای دفاعی شد.

ساوت‌گیت ادامه داد: به نظرم ما کمی مضطرب بودیم و این در پاس دادن ما مشهود بود. ما نیاز داشتیم که کمی ساده‌تر بازی کنیم و توپ را سریعتر به گردش درآوریم. باید مطمئن شویم که در بازی بعدی‌مان به مسیر درست بازخواهیم گشت.

سه‌شیر در حال حاضر با 20 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی گروه I بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه اروپا قرار دارد و پشت‌سر خود لهستان 17 امتیازی و آلبانی 15 امتیازی را می‌بیند.

دو بازی پایانی شاگردان ساوت‌گیت در این رقابت‌ها به ترتیب مقابل آلبانی (21 آبان) و سن‌مارینو (24 آبان) خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: