کد خبر: ۵۳۴۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۶

سرمربی نساجی می‌خواهد تیمش روز به روز عملکرد بهتری داشته باشد.

به گزارش شفاف، ساکت الهامی سرمربی تیم نساجی مازندران درباره تساوی تیمش برابر تیم سپاهان در چارچوب دیدار تدارکاتی اظهار کرد: امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای با آقای شاهرخ بیانی داشتیم و ایشان به کادر فنی اضافه شدند. به نظر من بازی مقابل سپاهان شباهتی به بازی دوستانه نداشت و یک بازی پرفشار بود. این بازی کمک خواهد کرد تا دو تیم نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کنند. سپاهان یک تیم خوب و پر مهره‌ای بود. ما هم داریم شخصیت خود را پیدا می‌کنیم و امیدواریم در لیگ هم انتظارات هواداران را برآورده کنیم.

او در خصوص هدف‌گذاری تیمش در رقابت‌های لیگ برتر خاطرنشان کرد: هدف ما این است در بازی‌های پیش‌روی خود بتوانیم عملکرد موفقیت‌آمیزی داشته باشیم. ما می‌خواهیم هرروزمان بهتر از دیروز باشد و تمام تمرکز ما این است که مقابل تیم فجر عملکرد خوبی داشته باشیم.

الهامی افزود: درست یک ماه پیش بود. ما زمانی که با سپاهان بازی کردیم، این تیم در شرایط بدنسازی نبود و ما هم در اوج فشار بودیم. من خواستم به بازیکنان گوشزد کنم که کار سختی در پیش داریم. اگر ما در آن بازی سر حال بودیم، به مشکل برمی‌خوردیم. در این بازی شرایط فرق می‌کرد و دو تیم در شرایط بازی بودند. ما آزمون و خطای خود را کردیم و امیدوارم در لیگ بتوانیم شایستگی‌های خودمان را ثابت کنیم. ما به ترکیب اصلی رسیدیم و همه بازیکنان در شرایط مسابقه هستند. انتخاب بازیکن برای من خیلی سخت است چون همه بازیکنان شرایط بازی را دارند و امیدوارم یک لیگ پویا و با برنامه داشته باشیم.

سرمربی نساجی درباره وضعیت استادیوم شهید وطنی و وضعیت VAR خاطرنشان کرد:‌ مطمئن باشید VAR در لیگ حضور نخواهد داشت. ما نباید خودمان را گول بزنیم. وقتی در بازی ایران مقابل کره این سیستم نبود، در لیگ هم این سیستم وجود نخواهد داشت. درباره ورزشگاه شهید وطنی هم باید بگویم اینقدر درباره این مساله صحبت شده است، که حرف دیگری نمانده است. ما هر چه گفتیم گوش نکردند. امیدوارم ورزشگاه ساری جوابگوی ما تا نیم فصل باشد. من دوست دارم در ورزشگاه شهید وطنی بازی کنیم چون آن ورزشگاه خانه خودمان است و هیچ جایی خانه خود آدم نمی‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: