کد خبر: ۵۳۵۰۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۲

نایب رئیس مجلس گفت: لایحه رتبه‌بندی معلمان که امروز در مجلس اعلام وصول می‌شود در جلسات این هفته مجلس قطعا با رأی بالا تصویب خواهد شد.

به گزارش شفاف، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح مرکز آموزشی، رفاهی و درمانی فرهنگیان اظهار کرد: یکی از مطالبات اصلی معلمان و بازنشستگان تصویب لایحه رتبه‌بندی معلمان است که با اقبال نمایندگان مجلس روبه‌رو شده و قطعاً این هفته به تصویب نهایی خواهد رسید.

وی تصریح کرد: با اعلام وصول نمایندگان درخواست تبصره یک ماده 100 را خواهند کرد تا بر اساس آئین‌نامه داخلی مجلس تصویب و تأیید آن در اولویت قرار گیرد که امیدواریم بعد از تأیید شورای نگهبان دولت با تأمین اعتبار مورد نیاز از اول مهرماه شرایط اجرای این طرح را در احکام معلمان فراهم کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تمام نمایندگان مجلس در جریان مشکلات فرهنگیان و بازنشستگان قرار دارند و قطعاً در لایحه بودجه سال 1401 نیز به رغم شرایط خاص کشور سعی خواهند کرد تا معلمان و بازنشستگان را به صورت ویژه و فوق‌العاده ببینند.

نیکزاد به راه‌اندازی مرکز رفاهی و درمانی فرهنگیان اشاره کرد و افزود: با اعتباری بالغ بر یک‌هزار و 200 میلیارد ریال این پروژه در زمینی به مساحت 240 متر مربع شامل اتاق اسکان و بخش‌های درمانی و رفاهی آماده بهره‌برداری شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: 400 میلیون تومان اعتبار از وزارت آموزش و پرورش برای این مجموعه دریافت کردیم تا شاهد تکمیل و بهره‌برداری این مجتمع فرهنگی، آموزشی، رفاهی و درمانی فرهنگیان باشیم.

نیکزاد ضرورت حفظ حرمت فرهنگیان و بازنشستگان را در این مجتمع یادآور شد و اضافه کرد: انتظار می‌رود دست‌اندرکاران همواره خدمتگزار جامعه ارزشمند فرهنگیان دانسته و در تسهیل امور آنها تلاش کنند.

انتهای‌پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: