کد خبر: ۵۳۵۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵

۲۷۸ تن از نمایندگان در بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش شفاف، سیدمحسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه بیانیه 278 تن از نمایندگان در تقدیر و تشکر از اقدام ویژه دیوان محاسبات که چند ماه زودتر گزارش تقریغ بودجه 1399 را آماده و تقدیم مجلس کرد، قرائت نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

ریاست محترم مجلس

احتراماً همانگونه که مستحضرید دیوان محاسبات کشور به عنوان بازوی نظارتی مجلس و منتخبین ملت در نظارت بر حُسن اجرای قانون وظیفه خطیر پاسداری از بیت المال را برعهده داشته و بر همین اساس در اجرای اصل 55 قانون اساسی و بند (ج) ماده 1 قانون دیوان محاسبات کل کشور و بند 1 ماده 219 آیین نامه داخلی ، گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور که حاوی عملکرد یکساله دولت به انضمام نظرات کارشناسی و پیشنهادات دیوان 4 ماه زودتر از موعد مقرر قانونی می باشد، علی رغم محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا جهت بهره برداری نمایندگان در زمان بررسی و تصویب لایحه بودجه 1401 کل کشور تسلیم مجلس نمود. مضافاً اینکه ارائه گزارش عملکرد اجرای قانون بودجه 1400 کل کشور درمقاطع دو ماهه نیز که مورد تقاضای مجلس محترم شورای اسلامی بود، دستاوردی نوین توسط دیوان محاسبات کشور است که به لطف الهی و تلاش های مجاهدانه همکاران خدوم دیوان محقق گردید.

بنا به مراتب فوق بدین وسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از اقدام هوشمندانه و تحول گرا ریاست محترم دیوان محاسبات کشور ، مسئولان و همکاران تلاشگر و زحمتکش و حافظان بیت المال در این سنگر مقدس را اعلام می داریم.

و من الله توفیق

انتهای‌پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: