کد خبر: ۵۳۵۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

مدیرکل راه و شهرسازی تهران از مشارکت ۳ برابری جامعه مهندسی در نهمین انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در مقایسه با دوره هشتم خبر داد.

به گزارش شفاف، خلیل محبت خواه افزود: مشارکت جامعه مهندسی در این دوره سه برابر دوره هشتم بود که نشان دهنده مشارکت حداکثری و بی بدیل طی 9 دوره این انتخابات بودیم. ان شالله با این مشارکت شاهد اجماع جامعه مهندسی در پیگیری مطالبات بر حق خود نیز باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های هیات اجرایی انتخابات دور نهم، تصریح کرد: بدون شک این دوره شاهد یکی از سالم ترین و بی حاشیه ترین انتخابات طی ادوار مختلف بودیم که بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی هیات اجرایی انتخابات دور نهم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تشکر کنم.

وی با بیان این‌که مشارکت بیش از 32 هزار مهندس در انتخابات نشان دهنده مسئولیت سنگین سازمان نظام مهندسی  در قبال جامعه مهندسی است، ادامه داد: این سازمان در پیگیری مشکلات و مطالبات بر حق جامعه مهندسی نقش بسزایی دارد . با توجه به مشارکت حداکثری جامعه مهندسی قطعا همگان توقع  بیشتری از این سازمان به منظور تحقق مطالبات بر حق و همچنین نظارت دقیق تر مطابق با قانون را انتظار خواهند داشت که امیدوارم این مهم تحقق یابد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: