کد خبر: ۵۳۵۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۹

گروه استان‌ها ــ سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: در راستای تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور مدارس کانکسی در استان کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری می‌شود.

به گزارش شفاف، علیرضا کاظمی در نشست با نمایندگان مدیران مدارس، معلمان و بازنشستگان شهرستان دنا اظهار داشت: رئیس جمهوری در سفر به کهگیلویه و بویراحمد خواستار جمع آوری مدارس کانکسی شد که این موضوع به عنوان یک دغدغه مهم در اولویت وزارتخانه قرار گرفته است.

وی تحقق مصوبه سفر رئیس جمهور را یک ضرورت دانست و افزود: برخی از مدارس این استان نیز سنگی بوده که ساماندهی این وضعیت در دستور کار قرار می‌گیرد.

کاظمی ادامه داد: در زلزله 29 بهمن ماه سال گذشته مدارس زیادی از صفر تا 100 درصد دچار خسارت شدند که تاکنون 26 مدرسه تعمیر و 4 مدرسه نیز مقاوم سازی شده است.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی زیادی در وضعیت کرونا به مدارس وارد شد که نیازمند جبران است، افزود: باید مهارت مواجهه با بحران را به دانش آموزان یاد دهیم نه اینکه بچه‌ها را از بحران‌ها جدا کنیم.

کاظمی با اشاره به اینکه 40 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به فرهنگیان خسارت دیده از زلزله دنا پرداخت می‌شود، بیان کرد: 50 میلیارد ریال برای خرید تبلت به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته که شهرستان دنا در اولویت است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: