کد خبر: ۵۳۵۷۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴

سرمربی پرسپولیس می‌گوید برخی در صدد سنگ‌اندازی و نابودی این تیم بعد از پنج دوره قهرمانی هستند.

به گزارش شفاف، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک و تحمل اولین باخت فصل گفت: به تیم آلومینیوم اراک تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم شایسته پیروزی بود. تیمی نبودیم که حتی مساوی هم بگیریم. آن‌ها بهتر از ما بازی کردند و بهتر جنگیدند و از موقعیت خود به خوبی استفاده کردند. از آن سمت هم همه شرمنده مردم شدیم. بالاخره بازی خوبی انجام ندادیم. کیفیت و نتیجه خوبی نداشتیم. حرف زیادی برای گفتن در مباحث فنی نداریم. باید سعی کنیم خودمان را پیدا کنیم و ریکاوری خوبی داشته باشیم و نقاط ضعف را پیدا کنیم و تلاش کنیم بهتر از این شویم. این کاری است که باید در روزهای آینده انجام دهیم. یک بازی سنگین مقابل گل‌گهر داریم. باید درس خوبی از این بازی بگیریم. پارسال هم در همین شهر از آلومینیوم شکست خوردیم و بعد از آن ۶ بازی متوالی پیروز شدیم. الان هم باید مانند پارسال عمل کنیم و بهتر شویم و بیشتر تلاش کنیم.

وی درباره دلایل افت تیمش و مشکلات وجود در این تیم گفت: اتفاقات و تصمیم‌هایی که در ماه‌های اخیر برای تیم اتخاذ شده، کار را برای تیم سخت کرده است. دنبال بهانه آوردن یا توجیه باخت نیستیم. نمی‌خواهم دلایل این اتفاقات را موشکافی کنیم. همه می‌دانند که بالاخره بعد از پنج دوره قهرمانی، جلوی این تیم سنگ‌اندازی‌های زیادی می‌شود و دوست ندارند موفقیت‌ها ادامه داشته باشد. امیدوارم اشتباه کرده باشم. شاید خودم هم یکی از پروژه‌های شکست و نابودی پرسپولیس باشم. امیدوارم این اتفاق رخ نداده باشد و اشتباه کرده باشم. وقتی اتفاقاتی را که برای تیم رخ داده کنار هم می‌گذاریم فقط یک دلیل دارد و آن هم جلوگیری از موفقیت تیم است. نمی‌خواهم بیشتر از این صحبت کنم چرا که بعد از باخت بعضی‌ها دنبال بهانه هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره گل خوردن تیمش از سمت راست خط دفاعی و افت برخی از بازیکنان مانند سیامک نعمتی گفت: نمی‌خواهم خیلی زیاد درباره یک شخص صحبت کنم. باید در تمام خطوط بهتر شویم. فقط بحث دفاع راست نیست. با تمرین بیشتر، بهتر می‌شویم. ما همین هستیم و بیشتر از این بازیکنی نداریم. باید با همین نفرات ادامه دهیم. بازیکنان خوبی داریم. دنبال این نیستیم که بگوییم فلان بازیکن ضعیف است. باید بیشتر تمرین کنیم و تمرکز داشته باشیم. باید بیش از این به یکدیگر اعتماد کنیم.

گل‌محمدی درباره آینده آلومینوم اراک با این بازی‌ها و نتایج گفت: اگر آلومینیوم اراک در بیرون از خانه هم اینطور باشد می‌تواند موفق شود.

سرمربی پرسپولیس درباره تاثیر حضور تماشاگران و غیبت آن‌ها در مسابقات لیگ گفت: غیبت تماشاگران به ضرر تیم ماست. ما بیشترین تماشاگران را در تمام شهرها داریم. باید کرونا را بهتر از این مدیریت می‌کردیم. تصمیم‌گیری‌هایی که انجام شد نشان داد اشتباهاتی صورت گرفته و می‌توانستیم بهتر از این عمل کنیم و حداقل از حضور هواداران استفاده کنیم. فکر می‌کنم آقای رئیسی هم تلاش می‌کنند که واکسیناسیون همگانی شود و مردم هم رعایت کنند. امیدوارم کرونا به کمترین میزان برسد و از وجود هواداران استفاده کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: