کد خبر: ۵۳۵۷۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۱

در پایان رقابت‌های دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه ج، تیم سینا صنعت ایذه در صدر قرار گرفت.

 

به گزارش شفاف، دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه ج جام یادگار امام (ره) امروز در تهران برگزار شد.

در گروه ج این رقابت‌ها تیم‌های سینا صنعت ایذه، جوانان البرز، رضاپویش جنوب تهران و رهپویان شهید سلیمانی حضور دارند.

رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- سینا صنعت ایذه ۲- رضاپویش جنوب تهران ۳- رهپویان شهید سلیمانی ۴- جوانان البرز

نتایج ۶ دیدار برگزار شده این رقابت‌ها به شرح زیر است:

سینا صعنت ایذه ۱۰- رضاپویش جنوب تهران صفر
رهپویان شهید سلیمانی ۸ – جوانان البرز ۲
سینا صنعت ایذه ۱۰ – رهپویان شهید سلیمانی صفر
سینا صنعت ایذه ۸ – جوانان البرز ۲
رضاپویش جنوب تهران ۶- رهپویان شهید سلیمانی ۴
رضاپویش جنوب تهران ۱۰- جوانان البرز صفر

 

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

رضا پویش جنوب تهران صفر- سینا صنعت ایذه ۱۰ (اسامی کشتی‌گیران تیم رضاپویش در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: کیانوش شمشیری ۷- محمد حسینوند، برنده ۱۶
۶۰ کیلوگرم: عرفان جرکنی صفر- امید احمدی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: امید علیائی اردی ۵- مسیب اکبری، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: کیهان شکوهی راد صفر- شاهین بداغی، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: جواد صابری پور ۷- محمدرضا رستمی، برنده ۱۱
۷۷ کیلوگرم: هدایت کبیری مقدم صفر- علیرضا مهمدی، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: محمد عربی ۴- هادی علیزاده پورنیا، برنده ۷
۸۷ کیلوگرم: سعید سیاه پشت صفر- مهدی ابراهیمی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: امیرمحمد نوروزی ۵- وحید دادخواه، برنده ۶
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود میرزائیان ۴- آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۹

جوانان البرز ۲- رهپویان شهید سلیمانی ۸ (اسامی کشتی‌گیران تیم البرز در ابتدا آمده است)
۵۵ کیلوگرم: مهدی غلامی ۵- سید آرش نگهداری، برنده ۶
۶۰ کیلوگرم: محمدمتین سالمی ۱۱- رضا بهمنی، برنده ۱۲
۶۳ کیلوگرم: مرتضی قره داغی صفر- علی رستار، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: سعید مرادی ۶- امیرمهدی عسگری، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۷۲ کیلوگرم: سیدمحمدامین صادقی صفر- حجت رضایی، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمودی ۲- محمد صالحی، برنده ۱۲
۸۲ کیلوگرم: امیر شاه پروری ۳- رامین نوری، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: آرش رضایی ۱- رضا رسامهر، برنده ۷ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: علیرضا شیخی، برنده ۱۱- حمیدرضا زینلی پور، صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمدمهدی رضایی، برنده ۸- فردین سالاری صفر


رهپویان شهید سلیمانی صفر- سیناصنعت ایذه ۱۰ (اسامی کشتی‌گیران تیم شهید سلیمانی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سید آرش نگهداری صفر- محمد حسینوند، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: رضا بهمنی ۷- اهورا بویری، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: علی رستار ۷- امید احمدی، برنده ۱۵
۶۷ کیلوگرم: امیرمهدی عسگری ۱- شاهین بداغی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: حجت رضایی صفر- محمدرضا رستمی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: رضا فولادوند صفر- علیرضا مهمدی، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: رامین نوری صفر- محمد امین احمدپور، برنده ۱۱
۸۷ کیلوگرم: رضا رسامهر ۲- علی کبیری، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: فردین سالاری صفر- امید محمودی، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: آرین ذوالعلی صفر- آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۹

جوانان البرز ۲- سیناصنعت ایذه ۸ (اسامی کشتی‌گیران تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مهدی غلامی صفر- محمد حسینوند، برنده ۱۱
۶۰ کیلوگرم: محمدمتین سالمی، برنده ۸- اهورا بویری صفر
۶۳ کیلوگرم: مرتضی قره داغی صفر- امید احمدی ۱۰
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد ترکاشوند صفر- شاهین بداغی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: سید محمد امین صادقی ۲- محمدرضا رستمی، برنده ۱۱
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمودی ۱ – علیرضا مهمدی، برنده ۱۲
۸۲ کیلوگرم: امیر شاه پروری صفر- محمدامین احمدپور، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: آرش رضایی ۱- علی کبیری، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: علیرضا شیخی، برنده ۲- امید محمودی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: محمدمهدی رضایی صفر- آرمان علیزاده عبدولی، برنده ۹

رضاپویش جنوب تهران ۶- رهپویان شهید سلیمانی ۴ (اسامی کشتی‌گیران تیم رضاپویش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: کیانوش شمشیری، صفر- سید آرش نگهداری، برنده ۸
۶۰ کیلوگرم: عرفان جرکنی، برنده ۹- رضا بهمنی ۲
۶۳ کیلوگرم: علیرضا اسفندیاری فر، برنده ۱- علی رستار ۱
۶۷ کیلوگرم: کیهان شکوهی راد ۵ – امیرمهدی عسگری، برنده ۲ (ضربه فنی)
۷۲ کیلوگرم: سیدمحمد مهدی میری ۱- حجت رضایی، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: سید محمد عربی، برنده ۸- محمد صالحی صفر
۸۲ کیلوگرم: ابوالفضل اکبری صفر- رامین نوری، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: سعید سیاه پشت، برنده ۹ – رضا رسامهر صفر
۹۷ کیلوگرم: امیرمحمد نوروزی، برنده ۹- فردین سالاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین کریمیی، برنده ۸- آرین ذوالعلی صفر

جوانان البرز صفر- رضاپویش جنوب تهران ۱۰ (اسامی کشتی‌گیران تیم البرز در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیر رحیمی صفر- سامان ناصری پور، برنده ۸
۶۰ کیلوگرم: علی سلیمانی صفر- عرفان جرکنی، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: مهدی جمشیدی صفر – علیرضا اسفندیاری فر، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد ترکاشوند صفر- ابراهیم اسحقی، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: میلادی نامی رزی ۱- جواد صابری پور، برنده ۲
۷۷ کیلوگرم: مهدی بقائی صفر- سید محمد عربی، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: علی راه پیمای نهزمی ۲- هدایت کبیری، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: اصغر عزیزی صفر- سعید سیاه پشت، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: سید حمید افتخاری ۱- امیرحسین کریمی، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: امیر مختاری ۱- مسعود میرزائیان، برنده ۱۰

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: