کد خبر: ۵۳۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۰

سرمربی تراکتور می‌گوید دو بازیکن اصلی‌اش را مقابل پیکان در اختیار ندارد.

به گزارش شفاف و به نقل از باشگاه تراکتور، فیروز کریمی امروز (پنجشنبه) در نشست خبری قبل بازی با پیکان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: باتوجه به لغو شدن بازی قبلی پیکان، تیم حریف با استراحت بیشتری نسبت به ما بازی خواهد کرد. شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده در همین بازی بیشتری که نسبت به حریف انجام دادیم، مصدوم شدند.

او افزود: پیکان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خوب و باکیفیتی در تمامی پست‌ها دارد. تنها مشکل آنان، کم تجربه بودن است. ما با تمام قوا به دیدار پیکان می‌رویم، امیدوارم بازی جذاب و تماشاگر پسندی باشد.

سرمربی تراکتور ادامه داد: ما با همین بازیکنان، تیمی می‌سازیم که همه از فوتبال آن لذت ببرند. بازیکن‌های خوبی گرفته‌ایم، شاید بازیکنان جذب شده از نظر نام‌ و نشان در حد بازیکنان قبلی نباشند، ولی بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند.

کریمی با بیان اینکه بدن‌ دروازه‌بانشان در بازی با استقلال زمین نخورد، توضیح داد: ما در بازی فردا نیز بی‌گدار به آب نخواهیم زد. حمله می‌کنیم ولی به صورت منطقی. نفرات خط دفاعی تیم‌مان هم طی بازی‌های گذشته مشخص شده و تغییری نخواهد کرد. سعی ما برای اضافه کردن هادی محمدی به جمع خط دفاعی تیم در هفته‌های بعدی است.

او ادامه داد: شاهین ثاقبی و محمد عباس‌زاده را برای بازی با پیکان در اختیار نداریم، یکی دو بازیکن هم مصدومیت جزئی دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: