کد خبر: ۵۳۵۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۹

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به داربی فردای اصفهان در لیگ برتر گفت: سپاهان تیم بسیار منسجمی دارد اما تمریناتی که لازم بود را برای تقابل با این تیم انجام دادیم.

به گزارش شفاف، مهدی تارتار در نشست پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی بسیار سنگینی برای هر دو تیم پیش‌بینی می‌شود. سپاهان نتایج خیلی خوبی به دست آورده و تیم بسیار منسجمی نشان داده و کار برای هر دو تیم سخت است. ما تمرینات خوبی انجام دادیم و زمان بسیار خوبی داشتیم تا ریکاوری شویم و تاکتیک‌های مورد نظر را تمرین کنیم. درست است هفته گذشته بازی با استقلال را از دست دادیم اما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و امیدوارم در بازی پیش رو نتیجه بگیریم.

او ادامه داد: تمریناتی که لازم بود را انجام دادیم اما روز مسابقه این بازیکنان هستند که تعیین کننده خواهند بود و با تمرکز بالا باید بازی کنند. هر چقدر تمرکز بیشتری داشته باشند در نتیجه گیری موفق تر عمل می‌کنند.

سرمربی ذوب‌آهن در رابطه با مصدومیت سجاد جعفری بیان کرد: شرایطش خوب است و با تیم تمرین می‌کند. تنها مصدوم ما امیرحسین صدقی است که در بازی گذشته آسیب دید.

به گزارش شفاف، دیدار دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن در قالب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال فردا (جمعه) از ساعت ۱۸:۰۰ برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: