کد خبر: ۵۳۵۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۰

تیم بسکتبال شیمیدر قم موفق شد در دیداری راحت، اکسون تهران را شکست دهد.

به گزارش شفاف، در ادامه رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (شنبه) ۱۵ آبان ۱۴۰۰ دو دیدار از گروه ب مسابقات برگزار شد در جریان این دو بازی، تیم‌های سپاهان اصفهان و شیمیدر قم مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند.

در نخستین دیدار امروز، سپاهان اصفهان در یک بازی نزدیک به مصاف آویژه صنعت پارسا مشهد رفت که با نتیجه ۷۲ - ۶۷ حریف خود را شکست داد تا عملکرد خوبش در این فصل را ادامه دهد. اصفهانی‌ها کوارترهای اول، دوم و سوم این دیدار را به ترتیب با نتایج ۱۲-۱۶، ۱۶-۱۷ و ۲۳-۲۵ با پیروزی پشت سر گذاشتند و تنها در کوارتر پایانی، ۱۶-۱۴ شکست خوردند.

در انتهای این دیدار نزدیک، عماد سلمانی، گارد تیم سپاهان اصفهان با کسب ۳۰ امتیاز، ۸ ریباند و یک پاس گل، تاثیرگذاری ۱۸ را به ثبت رساند تا هم امتیاز آورترین و هم بهترین بازیکن بازی شود.

در بازی دوم امروز هم تیم‌های اکسون تهران و شیمیدر قم به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، شاگردان مهران شاهین‌طبع در شیمیدر قم، با نتیجه قاطع ۸۴ - ۵۰ به برتری دست یافتند. شاگردان شاهین‌طبع کوارترهای اول، دوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۱۹-۱۵، ۲۲-۹ و ۲۱-۴ پیروز شدند. کوارتر سوم این بازی ۲۲-۲۲ مساوی شد.

سالار منجی، سنتر تیم شیمیدر قم با کسب ۱۱ امتیاز، ۷ ریباند و یک پاس گل، با ثبت تاثیرگذاری ۱۷ ستاره این دیدار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: