کد خبر: ۵۳۵۸۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷

مسئول کمیته جوجیتسو برزیلی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از اعزام ۱۷ ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان ابوظبی در ۲۲ آبان خبر داد.

به گزارش شفاف، امیر همسایه  اظهار کرد: مسابقات قهرمانی جهان جوجیتسو برزیلی از ۲۴ آبان در ابوظبی برگزار می شود که برای شرکت در این مسابقات، ۱۷ ورزشکار مرد، ۲۲ آبان عازم این رقابتها خواهند شد.

وی گفت: سومین و آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جوجیتسو برزیلی برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ابوظبی از امروز ۱۶ آبان در آکادمی ملی المپیک آغاز شده و تا زمان اعزام تیم به این مسابقات ادامه خواهد داشت.

همسایه افزود: این رشته که از ۴ ماه پیش زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی فعالیت خود دنبال می کند، برای نخستین بار است که با دریافت مجوز از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و به صورت رسمی در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می کند.

مسئول کمیته جوجیتسو برزیلی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی خاطرنشان کرد: برای انتخاب نفرات اعزامی به این مسابقات، رقابتهای انتخابی برگزار کردیم که در پایان دو مرحله اردوی آماده سازی، ۱۷ نفر از برترین های این رشته برای اعزام به این مسابقات گزینش شدند.

وی در پایان گفت: در صورتی که بتوانیم در این رقابتها به مدال دست پیدا کنیم، کمیته جوجیتسو برزیلی پس از این تحت عنوان انجمن در فدراسیون فعالیت های خود را دنبال خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: