کد خبر: ۵۳۵۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰

برای کار موثر و عملکرد خوب در محل کار، توانایی تمرکز بسیار مهم است.

برای کار موثر و عملکرد خوب در محل کار، توانایی تمرکز بسیار مهم است. با این حال، این کار همیشه آسان نیست، به ویژه هنگامی که محل کار در محیطی شلوغ باشد. هنگامی که شخصی در میز خود با صدای بلند صحبت می‌کند یا مشغول یک فعالیت پر سر و صدا است، کار بر روی یک کار مهم دشوار می‌شود. فضاهای کار باز همچنین منجر به حواس پرتی کارکنان با مسائل کوچک مانند ایجاد گفتگو با افرادی که در اطراف آن ها هستند و از دست دادن زمان و در نتیجه اتلاف ساعت کار و کند شدن کار می‌شود.

در واقع بهتر است بگوییم که پارتیشن اداری فقط یک دفتر را از ظاهر شلوغ و بی نظم باز نمی‌دارد بلکه حریم خصوصی برای کارکنان و کاهش سر و صدا را ایجاد می‌کند. پارتیشن های دیواری به کارمندان این امکان را می‌دهد که هنوز بتوانند با یکدیگر صحبت کنند، حتی اگر این پارتیشن ها در میان آن ها قرار گرفته باشد.

طراحی پارتیشن اداری

پارتیشن مدولار

خارج از پانل های حریم خصوصی، پارتیشن های اداری مدولار یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای ایجاد حریم خصوصی در دفتر، اتاق انتظار یا اتاق استراحت شما هستند. پارتیشن‌های اداری مدولار، جداکننده‌های اتاق مستقل هستند که می‌توانند به جداکننده‌های اتاق دیگر متصل شوند تا یک دیوار موقت به کوچکی یا بزرگی شما ایجاد کنند. آن ها به طور موثر یک مانع بصری ایجاد می‌کنند و کل اتاق را تقسیم می‌کنند. بسیاری از آن ها قابلیت های جلوگیری از صدا و همچنین قابلیت قرارگیری در هر زاویه ای که نیاز دارید را ارائه می‌دهند. آن ها یک راه حل ایده آل برای مکان های کاری هستند که به یک چیدمان متحرک و به راحتی قابل تنظیم نیاز دارند. دیوارهای مدولار را می‌توان بر اساس نیاز شما تنظیم و مرتب کرد. آن ها برای ایجاد اتاقک یا دفتر برای کارمندان موقت ایده آل هستند. آن ها همچنین می‌توانند برای تجزیه یک منطقه بزرگ به بخش های جداگانه مورد استفاده قرار گیرند و نظم را به محیطی که ممکن است شلوغ و ناکارآمد باشد برساند. می‌توان آن ها را به صورت سفارشی متناسب با هر نوع دکوراسیون، از روکش چوبی سنتی تا محیط معاصر فلزی و شیشه ای، سفارش داد. از نظر ناظران عینی، آن ها بخشی از معماری دائمی ساختمان به نظر می‌رسند.

پارتیشن شیشه ای

فراوانی نور طبیعی در هر فضایی نشاط آور است. بنابراین منطقی است که کارمندان هنگام کار در نور طبیعی بر خلاف مصنوعی روحیه بهتر و بهره وری بیشتری داشته باشند. شیشه به حداکثر رساندن نور طبیعی کمک می‌کند و نیاز به نور مصنوعی را کاهش می‌دهد. این امر منجر به کاهش قبض های برق، افزایش بهره وری می‌شود. دکوراسیون شیک با استفاده از دیوارهای  پارتیشن شیشه ای به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را مدرن و پیشرفته معرفی کنید.

هنگامی که در لابی ها نصب می‌شود، شیشه های براق ظریف و پیچیده به نظر می‌رسند. ایستگاه های کاری اداری که با شیشه محصور شده اند، زیبایی و شفافیت واقعی را نیز نشان می‌دهند. مشتریان می‌توانند احساس کنند که تجارت شما صادقانه و قابل اعتماد است، که نشان می‌دهد مدیریت چیزی برای پنهان کردن ندارد. به همین ترتیب، اتاق‌های کنفرانس با دیوارهای شیشه‌ای هستند و مخفیانه نیستند. دیوارهای شیشه ای اداری ارتباط و همکاری را تقویت می‌کنند، زیرا همه می‌توانند به راحتی دیده شوند. یک دفتر اجرایی که در شیشه احاطه شده است باعث می‌شود از کارکنان فاصله کمتری داشته باشد.

با عدم وجود سر و صدای مزاحم، کارمندان می‌توانند تمرکز خود را حفظ کنند و در عین حال اعتماد داشته باشند که مکالمات آن ها محرمانه باقی می‌ماند. در یک فضای راحت و باز، خلاقیت و بهره وری شکوفا می‌شود. دیوارهای پارتیشن شیشه ای با هزینه کمتر از دیوارهای معمول، انعطاف پذیری را ارائه می‌دهند، زیرا می‌توانید چیدمان دفتر را اغلب تغییر دهید  و یا با تغییر نیازهای شما می‌توان آن ها را برچیده و سرهم کرد. این انعطاف پذیری همچنین جابجایی شرکت شما را آسان تر می‌کند و شما می‌توانید پارتیشن ها را با خود ببرید. با وجود اینکه دیوارها شیشه ای هستند، با این حال می‌توانید از حریم خصوصی با استفاده از شیشه های طرح دار، رنگ آمیزی، مات و یا بافت های دیگر اطمینان حاصل کنید. با انواع گزینه های روکش سطحی، می‌توانید شیشه را برای دفاتر خصوصی و اتاق های کنفرانس خود سفارشی کنید. شیشه به مدت طولانی تری نسبت به مواد سنتی خوب به نظر می‌رسد و به زیبایی با انواع مبلمان اداری تجاری، پارچه، فلز یا چوب ادغام می‌شود.

شرکت تتراگلس یکی از واردکننده و تامین کننده های محصولات شیشه ای به شمار می رود که بیش از یک دهه تجربه در این زمینه دارد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی پارتیشن شیشه ای، پارتیشن اداری و ... با شماره های 02177000229 و 09127228521 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان این مجموعه شما را بهتر راهنمایی کنند.

* رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: