کد خبر: ۵۳۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در مورد عملکرد تیم ملی در مسابقات جام بین قاره‌ای توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش شفاف، پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در خصوص عملکرد تیم ملی کشورمان در مسابقات جام بین قاره ای ۲۰۲۱  امارات اظهار کرد: خدا را شکر که ما توانستیم در ۸ دوره از مسابقات فوتبال ساحلی جام بین قاره‌ای شرکت کنیم و ۳ بار قهرمان این مسابقات، ۲ بار نایب قهرمان، ۲ بار سوم و یک بار چهارم شویم. این موضوع نشان می‌دهد که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران همیشه جزء ۴ تیم برتر این مسابقات بوده است.

او گفت: مسابقات جام بین قاره‌ای یکی از با کیفیت‌ترین مسابقات فوتبال ساحلی است. عملکرد همه تیم‌ها در مسابقات جام بین قاره ای ۲۰۲۱   امارات خوب بود و ما می‌توانستیم قهرمان مسابقات شویم، اما به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا و داستان‌هایی که AFC برای ما ایجاد کرد به مدت ۲ سال در مسابقات خاصی شرکت نداشتیم؛ اما خدا را شکر نتیجه خوبی گرفتیم. تیم ملی روسیه هم تیم خوبی بود و قهرمان جام جهانی در ماه گذشته بود.

او افزود: این مسابقات آخرین تورنمنتی بود که من شرکت و در پایان مسابقات از بازی‌های ملی خداحافظی کردم. من به دلیل مصدومیت و نظر سرمربی تیم در بازی‌های زیادی شرکت نکردم و اگر قرار بود در دروازه تیم ملی قرار بگیرم با کیفیت بالایی بازی می‌کردم. در نهایت این مربی است که تصمیم می‌گیرد کدام بازیکنان در زمین باشند، اما هدف همه ما نتیجه گیری تیم ملی ایران در مسابقات مختلف است.

پیمان حسینی در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد: من خوشحالم که تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در مسابقات جام بین قاره‌ای ۲۰۲۱ امارات عملکرد خوبی داشت. امیدوارم که در سال‌های آینده بازیکنان خوب و جوانی به تیم ملی اضافه شوند. من بازی‌های باشگاهی خود را دنبال می‌کنم و از تمام مربیان، هم تیمی‌های خود، خانواده ام و رسانه‌هایی که به من لطف داشتند تشکر می کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: