کد خبر: ۵۳۵۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹

معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به ساخت ۱۳۵ هزار کلاس درس توسط خیرین طی سال‌های گذشته اظهار کرد: سال گذشته با وجود همه نوسانات اقتصادی ۳۰۰۰ میلیارد تومان از سوی خیرین به ما کمک شد.

به گزارش شفاف، فاطمه مهاجرانی در بیست‌وسومین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز کشور با بیان اینکه انسان‌ها می‌روند و می‌آیند و انچه باقی می ماند کار نیکوست اظهار کرد: خیرین  فارغ از هرگونه نگاه سیاسی و دیگر مسائل، فقط به آینده فرزندان این کشور می اندیشند. دل خیرین مانند آیینه است که آن را به لطف بخشش به دست آورده اند.

وی افزود: این انسان‌های بزرگ برخی اشعار نظیر «تا در طلب گوهر کانی کانی، تا در هوس لقمه نانی نانی. این نکته رمز اگر بدانی دانی. هر چیز که در جستن آنی آنی».  اگر به دنبال پول و پست و جایگاه باشیم جنس ما همان خواهد بود، اما جنس خیرین، جنس خداوند است و باید صمیمانه‌ترین سپاس ها را نثار آنها کرد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه مشارکت‌های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشوربا بیان اینکه خیرین عاشقی و تپیدن دل برای فرزندان این کشور را معنا کرده اند گفت: ساخت ۱۳۵ هزار کلاس درس طی سال‌های گذشته شوخی نیست. سال گذشته با وجود همه نوسانات اقتصادی ۳۰۰۰ میلیارد تومان از سوی خیرین به ما کمک شد.

مهاجرانی افزود: هرچند این عدد ۳۰۰۰ میلیارد تومان یادآور واقعه ناخوشایندی برای ماست، اما فراموش نکنیم اگر یک نفر به اعتماد ایرانیان لطمه می‌زند، خیرین ذره ذره آن را برمی‌گردانند.

وی افزود: خیرین فقط کلاس آجری نمی‌سازند، بلکه آنها کلاس آگاهی و اعتماد می‌سازند و مردم باور می‌کنند کسانی هستند که دلشان برای آنها می‌تپد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: