کد خبر: ۵۳۵۹۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
در جلسه ای به ریاست معاون اول رییس جمهور؛

جلسه بررسی راهکارهای ساماندهی خوابگاههای دانشگاهی ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش شفاف، محمد مخبر در این جلسه با اشاره به بازدید سرزده خود از خوابگاه کوی دانشگاه تهران و شنیدن دغدغه و مشکلات از زبان دانشجویان گفت: متاسفانه وضعیت خوابگاه ها متناسب با شأن دانشجویان نیست و باید تصمیمات جدی برای بهبود وضعیت خوابگاه ها و ساماندهی شرایط فعلی اتخاذ شود.

معاون اول رییس جمهور با انتقاد از وضعیت بهداشت و امکانات موجود در خوابگاه ها، اظهار داشت: انتظار این بود که از شرایط کرونا و عدم حضور فیزیکی دانشجویان به عنوان فرصتی جهت تعمیر و تجهیز خوابگاه ها استفاده شود.

در این جلسه که وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، تحقیقات و فناوری نیز حضور داشتند، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص اعتبارات مربوط به تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی ارائه کرد.

وزرای حاضر در جلسه نیز، به تشریح مشکلات و مسائل پیش روی تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی پرداختند و گزارشی از تعداد خوابگاه ها و اعتبارات مورد نیاز برای تعمیر و تجهیز این اماکن ارائه کردند.

در این جلسه راهکارهای تامین اعتبار برای کمک به تعمیر و تجهیز خوابگاه های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز و ساماندهی خوابگاه ها اتخاذ شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: