کد خبر: ۵۳۶۰۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۱

رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار گفت: زمانی که حرف دشمنان را گوش می‌کنیم، آنها می‌گویند ایران باید بیاید مساله موشکی‌اش را حل کند. امروز می‌بینیم که همه هراس دشمن از این موضوع است و سردار طهرانی مقدم، با اخلاص موضوعی را پایه گذاری کرد که در نهایت دشمنان را به زانو درمی‌آورد.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار عصر پنجشنبه در یادواره دهمین سالگرد شهادت سردار شهید طهرانی مقدم که در حوزه هنری برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی شهید طهرانی مقدم  اظهار کرد: طهرانی مقدم انسانی زیرک بود که می‌دانست با چه کسی معامله کند. او به تعبیر رهبری «دانشمندی پارسا و بی ادعا» بود که با خدا معامله کرده بود.

وی افزود: سردار طهرانی مقدم اجازه نمی‌داد اقداماتی که برای دخدا انجام می‌دهد، نمایان شود و هرکجا که می‌خواستند از او به واسطه‌ی اقداماتش تعریف کنند، با زیرکی موضوع را تغییر می‌داد. او انصافاً بنده خدا بود و در او ناخالصی در این زمینه وجود نداشت و چون بنده خدا بود، اقداماتش برکت پیدا کرد.

رئیس شورای‌ قرارگاه راهبردی عمار با تاکید بر اینکه طهرانی مقدم موضوعی را پایه‌گذاری کرد که در نهایت دشمنان را به زانو درمی‌آورد، خاطر نشان کرد: الان زمانی که حرف دشمنان را گوش می‌کنیم، آنها می‌گویند در مذاکرات، ایران باید درباره موضوعات نظامی حرف بزند و در ابتدا نیز می‌گویند ایران باید درباره موشک مذاکره کند. آنها می‌گویند ایران باید بیاید مساله موشکی‌اش را حل کند. امروز می‌بینیم که همه‌ی هراس دشمن از این موضوع است و سردار طهرانی مقدم، با اخلاص موضوعی را پایه‌گذاری کرد که در نهایت دشمنان را به زانو درمی‌آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: