کد خبر: ۵۳۶۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲

تیم بسکتبال مس رفسنجان، بازی معوقه خود از هفته دوم لیگ را با برتری پشت سر گذاشت.

به گزارش شفاف، امروز (شنبه) ۲۲ آبان ۱۴۰۰، یک دیدار معوقه از هفته دوم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران برگزار شد که در پایان، تیم مس رفسنجان موفق شد با نتیجه نزدیک ۷۶ - ۷۴ حریف خود صنایع هرمزگان را شکست دهد.

در این دیدار که از گروه ب مسابقات برگزار شد، مس رفسنجان کوارترهای اول و سوم را با نتایج ۲۳-۱۵ و ۱۹-۱۵ با پیروزی پشت سر گذاشت تا با وجود باخت ۱۴-۲۱ و ۲۰-۲۳ در کوارترهای دوم و چهارم، در مجموع با دو امتیاز برتری برنده بازی شود.

محمد یزدانپناه فوروارد تیم صنایع هرمزگان، با کسب ۲۳ امتیاز و ۱۰ ریباند،ضمن ثبت دبل دبل در این بازی با تأثیرگذاری ۲۹ ستاره زمین بود اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود.

«کیریلو فسنکو» سنتر تیم صنایع پشتیبانی ورزش هرمزگان نیز دیگر ستاره این بازی بود. او با کسب ۱۳ امتیاز و ۱۲ ریباند دبل دبل کرد و تأثیرگذاری ۱۸ را از خود بر جای گذاشت. عبدالصمد سرودی نیز در این بازی ۲۰ امتیاز برای صنایع کسب کرد.

در سمت مقابل نیز یعقوب شالوسی ستاره تیم مس رفسنجان بود. او با کسب ۱۲ امتیاز، ۸ ریباند و ۳ پاس گل، با تأثیرگذاری ۱۷ بهترین بازیکن رفسنجانی ها بود. «رابرت گیلکریست» دیگر سنتر مس نیز با کسب ۱۲ امتیاز و ۱۱ ریباند دبل دبل کرد و تأثیرگذاری ۱۵ را در ترکیب مس به ثبت رساند.

وحید اسلامی با کسب ۱۳ امتیاز در این دیدار نزدیک، امتیاز آورترین بازیکن مس رفسنجان در این مسابقه شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: