کد خبر: ۵۳۶۱۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲

محموله اقلام امدادی و اضطراری ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق زلزله‌زده هرمزگان توزیع شد.

به گزارش شفاف، سعید سلیمانی، مدیرعامل بنیاد احسان گفت: در ساعات اولیه وقوع زمین‌لرزه‌های شدید اخیر در استان هرمزگان ، مسئولین و مدیران ستاد اجرایی فرمان امام از جمله معاون اجتماعی ستاد با حضور در این مناطق از نزدیک به بررسی نیازهای فوری مردم و آسیب‌دیدگان پرداختند و بلافاصله دستورات لازم برای امداد و خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان توسط بنیاد برکت و بنیاد احسان را صادر کرد.

سلیمانی افزود: با دستور ریاست ستاد دستورات لازم برای ارسال اقلام امدادی به این استان از قرارگاه امدادی کرمان و انبار مرکزی بنیاد احسان صادر شد و نیروهای امدادی همکار بنیاد نیز به امدادرسانی به مردم پرداختند.

وی درباره بسته‌های غذایی ارسال شده افزود: در نخستین گام بسته‌های معیشتی 72 ساعته برای رفع نیاز فوری آسیب‌دیدگان استان به ارزش 10 میلیارد ریال ارسال و توزیع شد. همچنین با توجه به فصل بارش، اقلام امدادی نظیر چادر امدادی، پتو و آب‌معدنی هم به منطقه ارسال شد که توسط نیروهای بنیاد احسان در حال توزیع است.

مدیرعامل بنیاد احسان تأکید کرد: اقدامات بنیاد توسط گروه‌های جهادی و امدادی تا عادی‌شدن شرایط زندگی مردم دراین مناطق همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: