کد خبر: ۵۳۶۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶

معاون بین‌الملل باشگاه استقلال در خصوص پرونده‌های این باشگاه در CAS توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش شفاف و به نقل از باشگاه استقلال، حامد افضلی، معاون بین‌الملل باشگاه استقلال در خصوص پرونده‌های این باشگاه در CAS توضیحاتی ارائه داد که به شرح زیر است:

* جلسه استماع (hearing) رسیدگی به پرونده استراماچونی به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه باشگاه استقلال مدارک و مستندات جدیدی به دادگاه ارائه کرد. از هر طرف ۳ وکیل حضور داشت و از هر دو طرف افرادی به عنوان شاهد به جلسه دعوت شدند. تاریخ اولیه اعلام شده از سوی CAS برای صدور رای این پرونده ۳۱ ژانویه ۲۰۲۲ مصادف با ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ خواهد بود اما احتمال تعویق این تاریخ، زیاد است.

* این که می‌گویند در قرارداد استراماچونی بندی وجود دارد که باشگاه استقلال حق هرگونه شکایت را از خود سلب کرده، کذب محض است.

* مدارک و مستندات درباره پرونده پادوانی به CAS ارائه شده و به احتمال بسیار زیاد یک جلسه رسیدگی آنلاین مانند جلسه موضوع استراماچونی برگزار خواهد شد که تاریخ آن هنوز اعلام نشده است. باشگاه در فیفا مبلغ ۱۰۰ هزار دلار محکوم شده و آماده پرداخت بودیم که پادوانی قبول نکرد چون می‌خواست پرونده را به CAS ببرد.

* دلیل پادوانی برای درخواست غرامت ۹ میلیون دلاری، قصور پزشکی از سوی استقلال عنوان شده است. مستندات و دلایل کافی از سوی کادر پزشکی وقت استقلال به CAS ارسال شده که نه تنها قصور پزشکی را رد می‌کند بلکه نشان دهنده ارائه خدمات سریع، هنگام حادثه و بعد از آن از سوی کادر پزشکی است.

* میلیچ هنوز شکایت نکرده و مسئولان باشگاه با نماینده ایشان در حال مذاکره هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: