کد خبر: ۵۳۶۱۵۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲

رقابت‌های دور برگشت لیگ کشتی فرنگی در گروه ب برگزار شد.

به گزارش شفاف، این رقابت ها با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، شهدای مدافع حرم قم، خراسان جنوبی و باشگاه سید بابل و با انجام ۶ دیدار در سالن مخابرات بیرجند برگزار شد.

رده بندی تیمی در پایان دور برگشت:
۱- دانشگاه آزاد اسلامی ۲- شهدای مدافع حرم قم ۳- سید بابل ۴- خراسان جنوبی

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مدافع حرم قم ۴
شهدای مدافع حرم قم ۶- باشگاه سید بابل ۴
دانشگاه آزاد اسلامی ۷- خراسان جنوبی ۳
باشگاه سید بابل ۶- خراسان جنوبی ۴
دانشگاه آزاد اسلامی ۷- باشگاه سید بابل ۳
شهدای مدافع حرم قم ۱۰- خراسان جنوبی صفر

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مدافع حرم قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور ۳- مهدی جواهری، برنده ۱۳
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۹- مهیار چراغی صفر
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی، بنرده ۹- ابوالفضل نعیمی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۹- محمدامین جبالی صفر
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده ۱۱- محمدامین زمان پور صفر
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین چگانی ۵- محمدحسین جلالی، برنده ۶
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۸- امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: آرشام بهرام زاده، برنده ۸ – امیرحسین عرب عامری صفر
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان (شرکت نکرد) - محمدصادق عبدالهی، برنده
۱۳۰ کیلوگرم: امید حاجی تبار (شرکت نکرد) – حمیدرضا جعفریانی، برنده

شهدای مدافع حرم قم ۶- باشگاه سید بابل، برنده ۴ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مهدی جواهری، برنده ۹- علیرضا مهدی زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: محمد جانقلی، برنده ۳- مصطفی میرنژاد ۳
۶۳ کیلوگرم: نیما صادقی صفر- محمدرضا آقانیا، برنده ۱۱
۶۷ کیلوگرم: محمد امین جبالی ۶- علی چوبکزن، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه ۲- سیدعلی عزیزی، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین جلالی، برنده ۹- علی احمدپور ۵
۸۲ کیلوگرم: امیر رضایی، برنده ۵ (ضربه فنی) – ابواالفضل شریفی صفر
۸۷ کیلوگرم: علیرضا رمضانی ۲- علی خلیل زاده، برنده ۱۲
۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی، برنده ۸- علی عابدی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده ۶- یوسف مجنون ۴

خراسان جنوبی ۳- دانشگاه آزاد اسلامی ۷ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد علی بزی ۱- احمدرضا ناصرپور، برنده ۵
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی صفر- حسین جاویدی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: محمدرضا رضاپور ۷- حسین عباسی، برنده ۹ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی صفر- سعید ارجمند برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی، برنده ۶- سعید شاهرخی ۱
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی زاده، برنده ۸- رضا محمدی ۲
۸۲ کیلوگرم: جبار کاویان ۸- مهدی محمدزاده، برنده ۱۷
۸۷ کیلوگرم: جلال طاهری ۱- حمیدرضا بادکان، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین همتیان صفر- آرشام بهرام زاده (شرکت نکرد)
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین پور صفر- امید حاجی تبار، برنده ۳

خراسان جنوبی ۴- باشگاه سید بابل ۶ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدعلی بزی، برنده ۹- رضا یعقوبی ۱
۶۰ کیلوگرم: عرفان درزی، برنده ۹- مصطفی میرنژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: محمدرضا رضاپور صفر- محمدرضا آقانیا، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی صفر- علی چوبکزن، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی، برنده ۱۲- محمد خانپور ۳
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی زاده، برنده ۳- طاها خانپور ۲
۸۲ کیلوگرم: جابار کاویان صفر- ابوالفضل شریفی، برنده ۸
۸۷ کیلوگرم: سجاد حسینی صفر- علی خلیل زاده، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: ابوالفضل اصغری صفر- حسین پاکدین، برنده ۶
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین پور ۱- ایمان محسن زاده، ۴

دانشگاه آزاد اسلامی ۷- باشگاه سید بابل ۳ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور، برنده ۸- علیرضا مهدی زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۸- مصطفی میرنژاد
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی صفر- محمدرضا آقانیا، برنده ۱۰
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۶- علی چوبکزن ۲
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی، برنده ۸- سید علی عزیزی ۲
۸۷ کیلوگرم: رضا محمدی ۲- علی احمدپور، برنده ۵
۸۷ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۸- ابوالفضل شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرشام بهرام زاده (شرکت نکرد) – علی عابدی، برنده
۱۳۰ کیلوگرم: امید حاجی تبار، برنده ۸- ایمان محسن زاده صفر

خراسان جنوبی صفر – شهدای مدافع حرم قم ۱۰ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مهدی کمالی صفر – مهدی جواهری، برنده ۸
۶۰ کیلوگرم: عرفان درزی صفر- محمد جانقلی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: امین گلکاری ۳- ابوالفضل نعیمی، برنده ۴
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی ۵- محمد امین جبالی، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی ۲- ابوالفضل زینتی، برنده ۱۱
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی زاده صفر- محمدحسین جلالی، برنده ۶ (ضربه فنی)
۸۲ کیلوگرم: جبار کاویان صفر- امیر رضایی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: علی اکبر سروری ۲- علیرضا رمضانی، برنده ۱۰
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین همتیان ۲- محمدصادق عبدالهی، برنده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین پور ۱- شاهرخ میکائیلی، برنده ۱۱

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: