کد خبر: ۵۳۶۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از شکست سوریه در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به اظهارنظر درباره این بازی پرداختند.

به گزارش شفاف، مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از برتری 3 بر صفر برابر سوریه در بازی‌های انتخابی جام جهانی 2022 قطر درباره این دیدار صحبت‌هایی انجام دادند که در زیر می‌خوانید:

سردار آزمون (مهاجم تیم ملی): بابت این برد به همه تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم می‌توانیم یک برد دیگر به دست بیاوریم و به جام جهانی می‌رویم، ولی نباید حریفان را دست‌کم بگیریم. هر چیزی از فوتبال برمی‌آید.

مجتبی خورشیدی (سرپرست تیم ملی): در نیمه اول دو گل زدیم و خیال‌مان راحت شد. امیدوارم بازیکنان دل مردم را شاد کرده باشند.

کریم باقری (مربی تیم ملی): بازیکنان ما واقعاً عالی بازی کردند و دست‌شان درد نکند. به ملت خوب‌مان این پیروزی را تبریک می‌گویم و امیدوارم خوشحال شده باشند. از آنها می‌خواهیم دعا کنند تا ملی‌پوشان در دیدارهای بعدی با امتیازهای خوب صعودشان به جام جهانی را صد درصد کنند. مردم مطمئن باشند بازیکنان تیم ملی تلاش‌شان را می‌کنند و انتظار حمایت دارند که مردم این کار را انجام می‌دهند.

علی قلی‌زاده (هافبک تیم ملی): یکی دو موقعیت بد را خراب کردم، ولی امشب جبران کردم و گل زدم. مسیرمان برای رسیدن به جام جهانی باز شد و فکر کنم 80 تا 90 درصد راه را رفته‌ایم. به این موضوع فکر نمی‌کنیم و باید بازی‌های بعدی را هم ببریم. زمین بازی وحشتناک بود. در یکی دو صحنه موقعیت خراب کردم که معذرت می‌خواهم. از این اتفاقات پیش می‌آید و خوشحالم جبران کردم.

شجاع خلیل‌زاده (مدافع تیم ملی): خدا را شکر می‌کنم که در این زمین افتضاح بازی را بردیم. این زمین برای بازی فوتبال نبود و نمی‌توانستیم بازی کنیم. در مورد مصدومیت پایم باید بگویم فکر کنم کشاله‌ام کشیدگی دارد و به احتمال زیاد 20 روز نمی‌توانم تمرین کنم.

سعید عزت‌اللهی (هافبک تیم ملی): خدا را شکر در این اردو دو برد دیگر به دست آوردیم و امیدواریم جشن صعود را در حضور هواداران‌مان بگیریم. بازیکنان با همه وجودشان تلاش کردند و با توجه به شرایط آب و هوایی و زمین خدا را شکر که دو بازی سخت را بردیم. سوریه و لبنان شاید در جدول امتیازهای زیادی نداشتند، اما دیدارهای‌مان سخت بود.

کریم انصاری‌فرد (مهاجم تیم ملی): این برد مبارک همه مردم ایران باشد. امیدواریم همیشه دل‌شان شاد باشد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان (مدافع تیم ملی): این برد تقدیم همه مردم ایران. فکر کنم صعودمان قطعی شده باشد و تنها باید یک امتیاز از بازی بعدی بگیریم.

امیر عابدزاده (دروازه‌بان تیم ملی): خدا را شکر که مردم از این برد خوشحال هستند و خودم هم خوشحالم. توکلم به خداست و تلاشم را می‌کنم که وظیفه‌ام را در زمین انجام دهم. هدف همه صعود به جام جهانی است. فکر می‌کنم پدرم هم خوشحال بوده است و حضورم در ترکیب تیم ملی باعث افتخار خانواده‌ام شده باشد. 

دراگان اسکوچیچ (سرمربی تیم ملی): واقعاً از این پیروزی خوشحالم، آنهم بیشتر برای مردم ایران. فکر کنم دست‌مان تقریباً به جام جهانی رسیده است. این بازی اهمیت زیادی داشت و بازیکنان بی‌نظیر بودند. رکورد و این چیزها زیاد مهم نیست، مهم بردن بازی‌ها بود تا به جام جهانی برسیم. مهمترین مسئله همین است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: