کد خبر: ۵۳۶۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید که حضور یا عدم حضور دراگان اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی بستگی به هدفی دارد که در فدراسیون تعریف می‌شود.

شاهرخ بیانی در گفت و گویی، درباره برتری 3 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر، اظهار داشت: اگر چه تیم ملی نتایج خوبی کسب کرده، اما هنوز در خط دفاع ناهماهنگی وجود دارد و بازیکنان با استرس بازی می‌کنند و شکل دفاعی تیم ضعیف است. تیم‌ها ضعیف‌تر از ایران هستند و فشار نمی‌آورند، ولی اگر تیم سرعتی مثل کره‌جنوبی با ایران بازی کند، شرایط متفاوت خواهد شد. مدافعان با آرامش کار نمی‌کنند و باید نفرات دیگری را در خط دفاعی امتحان کنیم. با این حال، تیم ملی نتیجه خوبی برابر سوریه گرفت و برنده شد. از بردهای تیم ملی خوشحالیم و امیدوارم با پیروزی در بازی آینده صعودمان به جام جهانی قطعی شود.

وی در مورد عملکرد سرمربی کروات تیم ملی فوتبال تصریح کرد: تیم ملی با هدایت اسکوچیچ نتیجه گرفته، بنابراین هر حرفی بزنیم می‌گویند تیم همه بازی‌ها را برده و تاکنون تیم ملی چنین شرایطی را نداشته است. از طرفی، بیشتر بازیکنانی که در اختیار اسکوچیچ هستند، در خارج از کشور بازی می‌کنند و فوتبال حرفه‌ای را به نمایش می‌گذارند. برخی‌ می‌گویند اسکوچیچ در حد تیم ملی نیست، اما از آن طرف باید به نتایج او با تیم ملی نگاه کرد که خوب بوده است.

بیانی ادامه داد: عملکرد فنی اسکوچیچ را باید کمیته فنی فدراسیون فوتبال بررسی کند. مسابقات جام جهانی خیلی سخت است. تیم‌های بزرگی مثل ایتالیا و پرتغال به پلی‌آف انتخابی جام جهانی در منطقه اروپا رفته‌اند، چون رقابت سخت شده است. اگر قرار باشد صرفا تیم ملی به جام جهانی برود و از گروهش صعود نکند، با همین مربی ادامه دهند، چون نتیجه گرفته، اما کمیته فنی باید بررسی کند آیا تیم ملی ایران با اسکوچیچ می‌تواند به مرحله بعد صعود کند یا نه.

مربی نساجی مازندران در ادامه در خصوص تقابل روز جمعه تیمش با استقلال در هفته پنجم لیگ برتر گفت: استقلال تیم خودمان است و اولین بار است روی نیمکت روبه‌روی استقلال می‌نشینم. همیشه برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم، اما الان در نساجی هستم و تمرکزم روی این تیم است. امیدوارم فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم و نساجی را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم. در کنار ساکت الهامی که محروم است، مسعود شجاعی را هم نداریم.

بیانی خاطرنشان کرد: برای من روبه‌روی استقلال قرار گرفتن سخت است ولی کاری نمی‌توان کرد، چرا که با نساجی قرارداد دارم و تمرکز من و الهامی روی موفقیت این تیم است.

وی در خصوص تقابلش با فرهاد مجیدی گفت: مجیدی مربی جوان و از خانواده استقلال است. شنیده‌ام با حضور مصطفی آجورلو آرامش خوبی دارند. استقلال تیم بزرگ و قابل احترامی است و امیدوارم امسال به جایگاه واقعی‌اش برسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: