کد خبر: ۵۳۶۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

ملی‌پوش بسکتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد که تیم ملی در جدال سخت با بحرین در پنجره اول جام جهانی ۲۰۲۳ پیروز شود.

به گزارش شفاف، ارسلان کاظمی در حاشیه اردوی تیم ملی بسکتبال گفت: شرایط خوب است و همه بچه‌ها در اوج آمادگی به سر می‌برند. این موضوع به این دلیل است که امسال تیم‌های لیگ برتری تمریناتشان را زودتر از سال گذشته شروع کردند و از لحاظ بدنی آمادگی کامل داریم.

وی ادامه داد: تاکتیک‌های جدیدی داریم که از طریق کادر فنی به خاطر تغییراتی که ایجاد شده، به بازیکنان منتقل شده است. یک هفته دیگر وقت داریم و همچنین بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت تا به شرایط خوبی برسیم و آماده و با قدرت شروع کنیم.

ملی‌پوش بسکتبال درباره دیدار با بحرین در پنجره اول جام جهانی 2023 گفت: با تیم بحرین در باشگاه‌های آسیا بازی کردیم. در این تیم دو بازیکن خارجی حضور دارند. تیم‌های عربی در مجموع تیم‌های بدقلقی هستند، چه در فوتبال و چه در بسکتبال، ولی امیدواریم به مشکلی برنخوریم و بتوانیم برنده بازی باشیم، چون دو بازی پشت سر هم داریم.

کاظمی درباره تغییر کادر فنی تیم ملی حضور سرمربی جدید در این تیم عنوان کرد: از کادر قبلی به خاطر اینکه زحمات زیادی که کشیدند، تشکر می‌کنم؛ هم کوهیان و هم شاهین‌طبع. کادر جدید هم دو مربی خیلی دوست داشتنی یعنی آقایان هاشمی و حاتمی هستند. من با هر دوی آنها کار کرده‌ام و خیلی خوشحالم که می‌توانم مجددا با آنها کار کنم.

وی در پاسخ به این سؤال که دیدار تدارکاتی با سوریه چقدر می‌تواند شبیه‌سازی برای بازی با بحرین باشد؟ گفت: خیلی‌، تیم‌های عربی معمولا به یک شکل بازی می‌کنند و دفاع منطقه‌ای انجام داده و زیر حلقه را کامل پوشش می‌دهند. قرار است دو بازی با آنها انجام دهیم که خیلی می‌تواند کمک کند.

کاظمی درباره دشواری‌های دیدار با بحرین خاطرنشان کرد: این بازی قطعا می‌تواند سخت باشد. تماشاگران هم اجازه ورود دارند و فکر می‌کنم دو سال است که هیچ کدام از بچه‌های‌مان جلوی تماشاگر بازی نکرده‌اند و قطعا جو خیلی سخت‌تری نسبت به بازی‌های دیگر خواهد بود. امیدوارم بتوانیم برنده بازی باشم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: