کد خبر: ۵۳۶۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰

مخالفت بازیکن آلمانی تیم فوتبال بایرن مونیخ برای تزریق واکسن کرونا باعث ایجاد محدودیت‌هایی برای او شده است.

به گزارش شفاف، افزایش شمار مبتلایان به کرونا در آلمان سبب تشدید برخی معیارهای بهداشتی و امنیتی در ایالت‌های مختلف این کشور شده است که باواریا هم یکی از آنهاست. سران ایالت باواریا در نتیجه افزایش شمار مبتلایان به کرونا تصمیم به محدود کردن افراد گرفته‌اند که تاکنون واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند. به این ترتیب از ورود این افراد به هتل‌ها، رستوران‌ها و دیگر مکان‌های عمومی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

این در حالیست که چند بازیکن بایرن مونیخ تا الان از تزریق واکسن کرونا خودداری کرده‌اند و به همین دلیل هم نخواهند توانست همراه با دیگر هم‌تیمی‌های‌ خود در هتل محل اقامت بازیکن بایرن مونیخ برای بازی پیش رو مقابل آگزبورگ حضور داشته باشند.

یاشوا کیمیچ، سرژ گنابری، جمال موسیالا و اریک ماکسیم چوپوموتینگ چهار بازیکن بایرن مونیخ هستند که تا الان حاضر به تزریق واکسن کرونا نشده‌اند و از این پس نخواهند توانست در هتل تیم حضور پیدا کنند.

کیمیچ چند هفته پیش اعتراف کرد فعلاً تمایلی به تزریق واکسن ندارد، چرا که ترجیح می‌دهد صبر کند و ببیند عوارض جانبی واکسن کرونا به چه شکل است. اظهارات کیمیش آنقدر جنجال‌آفرین شد که حتی وزیر کشور آلمان هم از او خواست واکسن کرونا بزند.

نشریه بیلد به نقل از یکی از خدمتکاران هتلی که قرار است بازیکنان بایرن مونیخ قبل از مصاف با آگزبورگ در آن اقامت داشته باشند، درباره شانس حضور کیمیچ و سه بازیکن واکسن نزده دیگر بایرن مونیخ برای حضور در هتل نوشته است: «هیچ استثنایی در کار نیست. فقط به کسانی اجازه ورود داده می‌شود که واکسن زده باشند».

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: