کد خبر: ۵۳۶۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲

سرمربی سپاهان گفت: باید سه امتیازی که در هفته قبل از دست دادیم را جبران کنیم اما جبران به این معنی نیست که احساسی بازی کنیم و باید منطقی کار کنیم.

به گزارش شفاف، محرم نویدکیا در نشست پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی سختی مقابل تراکتور داریم و هر دو تیم بازی قبلی‌شان را از دست دادند و می‌آیند تا در این دیدار نتیجه بگیرند. تراکتور سرمربی جدیدی انتخاب کرده و نمی‌دانیم چه سبک و دیدگاهی دارد اما برای ما مهم است که روند هفته‌های گذشته خودمان را ادامه دهیم و باید با ساختار خودمان بازی کنیم. باید سه امتیازی که در هفته قبل از دست دادیم را جبران کنیم. جبران به این معنی نیست که احساسی بازی کنیم و باید منطقی کار کنیم. مطمئنا بازی سختی داریم و امیدوارم موفق شویم.

او درباره غایبان تیمش گفت: در این بازی جلال علی محمدی را به دلیل اخراج در بازی قبل نداریم و داود رجبی هم مصدوم است و نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. دیگر بازیکنان‌مان سالم هستند و دیگر مشکلی نداریم.

او درباره فوت هوادار سپاهان پیش بازی قبلی این تیم گفت: به خانواده هوادار عزیزمان به خاطر آن اتفاق تسلیت می‌گویم. امیدوارم هواداران رعایت کنند و این یک تجربه تلخ بود.

دو تیم سپاهان و تراکتور فردا (جمعه)، ساعت ۱۸ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم می‌روند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: