کد خبر: ۵۳۶۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵

مسابقه بزرگ "تهمتن" با محوریت آمادگی جسمانی و قابلیت‌های فیزیکی از امشب به آنتن شبکه نسیم خواهد رسید.

به گزارش شفاف، مسابقه "تهمتن" نام رقابتِ جدیدی است که قرار است از امشب روی آنتن شبکه نسیم برود. مسابقه‌ای که براساس توانمندی‌های جسمی، قدرتی، توان هوازی افراد طراحی شده و برایِ خانواده‌های ایرانی می‌تواند هیجان‌های مسابقه‌ای و رقابتی را به ارمغان آورد.

«تهمتن» با دکوری عظیم در فضایی حدود 7500 متر مربع برگزار می‌شود و به نوعی شرکت‌کنندگان در ورزشگاهی در ابعاد اصلی با تمام جزئیات به رقابت خواهند پرداخت.

این مسابقه را آیدین ختایی و قهرمان جهان و المپیک «بهداد سلیمی» اجرا می‌کنند.

این مسابقه در 100 قسمت و با حضور 256 ورزشکار از سراسر کشور در چهار گروه تولید شده و پخش خواهد شد. داوطلبان شرکت در این برنامه پس از راستی‌آزمایی و تست‌های اولیه پای به این مسابقه گذاشته و با دیگر شرکت‌کنندگان که با پراکندگی قومی و جغرافیایی از سراسر کشور به این برنامه می‌آیند، مردانه رقابت خواهند کرد. این تنوع جزو نکات بارز و حائز اهمیت این پروژه است.

یکی از نکات بارزِ این پروژه  آن است که با بیش از 20 دوربین ضبط و در استاندارد بین‌المللی با کیفیت 4K جهت پخش آماده می‌شود.

رضا نصیری‌ که پیش از این به ساخت و تهیه‌کنندگی برنامه "کودک‌شو" شناخته می‌شود تهیه‌کنندگی این مسابقه تلویزیونی را برعهده دارد.  

شرکت در مسابقه «تهمتن» برای عموم آزاد است و کسانی که در آزمون راستی‌آزمایی پیروز شوند و پتانسیل ورزشی داشته باشند به این مسابقه راه پیدا می‌کنند. آیتم‌های متنوعی دارد و قرار است در مرحله نهایی که میانِ 4 برگزیده اتفاق می‌افتد «تهمتن» ایران معرفی شود. گفته می‌شود قرار است این مسابقه از اواخر آبان‌ماه آغاز شود.

این مسابقه تلویزیونی قرار است از امشب (جمعه بیست و هشتم آبان‌ماه) روی آنتن شبکه نسیم برود و هر هفته جمعه‌ها تا یکشنبه‌ها ساعت 23 پخش شود. 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: