کد خبر: ۵۳۶۲۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷

امجد شکوه‌مقام مربی پدیده مشهد اعتقاد دارد، این تیم به لحاظ فوتبالی در حال رشد بوده و مقابل ذوب‌آهن نمایش قابل قبولی داشته است.

به گزارش شفاف، امجد شکوه‌مقام مربی تیم فوتبال پدیده مشهد پس از شکست 2 بر یک این تیم مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: واقعاً باید از بازیکنان پدیده تشکر کنم. شرایط ما برای این بازی اورژانسی بود. شش هفت بازیکن‌مان سرما خورده بودند و شرایط عادی نداشتند.

وی درباره اینکه گویا این سرماخوردگی مربوط به اسکان بازیکنان در یک مسافرخانه در تهران است، گفت: نه، اینطور نیست. این سرماخوردگی اپیدمی شده است. ما اردوی خوبی در تهران داشتیم و شرایط‌مان خوب شده بود. یک مقدار این سرماخوردگی تمرکز بازیکنان را آورد پایین و باعث شد این گل‌ها را بخوریم.

مربی تیم فوتبال پدیده خاطرنشان کرد: امیدوارم داور به درستی تصمیم گرفته باشد، اما ما فیلم بازی را دیدیم و به نظرم گل دوم ذوب‌آهن آفساید بود. امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

«شما می‌گویید وضعیت تیم اورژانسی است، اما در هر بازی این صحبت‌ها می‌شود. یک بازی توپ نیست و یک بازی آب وجود ندارد. واقعاً برای تیم پدیده چه کاری انجام می‌شود؟»، وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: اگر بخواهم از نظر فوتبالی صحبت کنم، تیم ما رو به رشد است. شرایط از نظر کادر فنی در حال بهتر شدن است و شرایط ما نسبت به بازی با هوادار بهتر بود و باز هم بهتر خواهد شد. ما بازی را باختیم و همه ناراحت هستیم، اما نباید در این بازی شکست می‌خوردیم، چون بهتر از ذوب‌آهن بازی کردیم.

وی درباره علت غیبت اکبر میثاقیان اظهار داشت: آقای میثاقیان پس از جراحی‌اش یک مقدار کسالت پیدا کرد. نبود او به ما ضربه وارد کرد و امیدوارم در بازی بعدی با قدرت روی نیمکت‌مان حضور داشته باشد.

مربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه گویا وحید بیاتلو مسئولیتی ندارد، اما از روی سکوها تیم را هدایت می‌کرد، گفت: ما یک کادر فنی هستیم و همه با هم کار می‌کنیم. اگر در مورد فوتبال بخواهیم صحبت کنیم، تیم خیلی خوب بازی کرد و سایر مسائل حاشیه‌ای است.

شکوه‌مقام همچنین در مورد اینکه بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو مصاحبه نکرده و اعلام کردند ممنوع المصاحبه هستند، خاطرنشان کرد: سؤال بعدی.

وی همچنین در واکنش به این مسئله که آیا اردوی این تیم در تهران همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: مدیریت باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: