کد خبر: ۵۳۶۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۹
در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان؛

معاون‌ وزیر ورزش گفت: یکی از سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان حمایت از میزبانی مسابقات بین‌المللی است، زیرا اعتقاد داریم ورزش فارغ از نژادها و رنگ‌ها سبب نزدیکی ملت‌ها می‌شود و ما باید از این فرصت استفاده بهینه‌ای داشته باشیم.

به گزارش شفاف، مهدی علی‌نژاد شنبه شب در مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان، ضمن تشکر و قدردانی از فدراسیون ناشنوایان به‌خاطر میزبانی شایسته‌ای که از این رویداد جهانی داشته است، اظهار کرد: جا دارد از همکاری دو فدراسیون کاراته و تکواندو نیز برای برگزاری این میزبانی، تشکر ویژه‌ای داشته باشم‌.

او با اشاره به تیم‌های خارجی شرکت کننده در مسابقات قهرمانی جهان تکواندو و کاراته ناشنوایان، خاطرنشان کرد: این نوید را به شما می‌دهم که روزهای خوبی را در تهران، این شهر زیبا خواهید داشت. یکی از سیاست‌های ما در وزارت ورزش و جوانان حمایت از میزبانی مسابقات بین‌المللی است، زیرا اعتقاد داریم با برگزاری این میزبانی‌ها فرصت پیدا خواهیم کرد تا دیگران را با تمدن و فرهنگ کشورمان آشنا کنیم.

علی نژاد افزود: ورزش فارغ از هر گونه رنگ‌ها، نژادها و .. . باعث نزدیکی ملت‌ها می‌شود و ما باید از این موقعیت ویژه استفاده کنیم.

معاون وزیر ورزش اضافه کرد: ورزش جایگاه خوبی در بین مردم و مسوولان کشور دارد، برگزاری این مسابقات هر چند در شرایط کرونایی سخت است، ولی برگزاری این گونه رویدادها نشان می‌دهد که ورزش در دل ما زنده است و به ما یادآوری می کند زندگی هنوز در جریان است.

وی در پایان گفت: امیدوارم در این چند روزی که میهمان ما هستید، از رقابتی که پیش‌رو دارید، لذت ببرید و با سلامتی به کشور خود بازگردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: