کد خبر: ۵۳۶۳۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۵

از آنجا که افراد ساعات زیادی از زمان خود را در محیط گیمینگ و بر روی صندلی گیمینگ و مشغول کار کردن به سر می برند، نوع چیدمان محیط کاری و استفاده از میز و صندلی ارگونومیک تاثیر بسزایی در روند کاری این افراد و نیز ایجاد محیطی دوستانه خواهد داشت. بنابراین لازم است علاوه بر به کارگیری و استفاده از صندلی ارگونومیک و میزهای استاندارد برای حفظ سلامت جسمانی افراد، به دنبال ایجاد فضایی دلنشین جهت ارتقا روحیه مثبت در کارمندان و نیز مراجعان به محل داشته باشیم.

از آنجا که افراد ساعات زیادی از زمان خود را در محیط گیمینگ و بر روی صندلی گیمینگ و مشغول کار کردن به سر می برند، نوع چیدمان محیط کاری و استفاده از میز و صندلی ارگونومیک تاثیر بسزایی در روند کاری این افراد و نیز ایجاد محیطی دوستانه خواهد داشت. بنابراین لازم است علاوه بر به کارگیری و استفاده از صندلی ارگونومیک و میزهای استاندارد برای حفظ سلامت جسمانی افراد، به دنبال ایجاد فضایی دلنشین جهت ارتقا روحیه مثبت در کارمندان و نیز مراجعان به محل داشته باشیم.

اطلاع از هدست گیمینگ

 

بارها پیش آمده که به عنوان کارمند در بخشی مشغول به کار بودیم و در عین حال که تمرکز اصلیمان روی کار بوده، شلوغی و بی نظمی محیط باعث خستگی زودرس ما شده است. همچنین گاها به عنوان ارباب رجوع به اداره ای مراجعه کرده و از شلوغی که به خاطر وجود میز و صندلی های غیر استاندارد و چیدمان بد موجود در آنجا، به وجود آمده بوده، احساس نارضایتی کردیم. بنابراین برای جلوگیری از چنین احساسی و داشتن روزی پربار و دور از خستگی برای کارمندان، لازم است به نحوه چیدمان محیط گیمینگ و استفاده از میز و صندلی گیمینگ توجه ویژه داشته باشیم.

برای داشتن اتاق کاری استاندارد لازم است به موارد زیر توجه کنید:

  • میزها به ویژه میز منشی باید به گونه ای چیده شود که در صورت مراجعه ارباب رجوع، امکان پاسخ گویی راحت به آنها وجود داشته باشد. همچنین از دیده شدن صفحه مانیتور یا مدارک روی میز توسط آنها جلوگیری شود.
  • نحوه قرار گیری میز و صندلی گیمینگ منشی باید به گونه ای باشد که به اتاق مدیریت و سایر فضا ها تسلط داشته باشد.
  • در صورتی که اتاق نورگیر است، طرز قرار گیری میز و صندلی های ارگونومیک به شیوه ای باشد که از نور بتوان حداکثر استفاده را نمود.
  • در اتاق هایی که چندین کارمند وجود دارند میز و صندلی گیمینگ طوری قرار داده شود که افراد بتوانند برای خود حریم خصوصی داشته باشند.
  • میز و صندلی مدیریتی می بایست در بالای اتاق قرار گرفته و میز کنفرانس در روبه روی آن قرار گیرد تا مدیریت در طول جلسات به سایر افراد تسلط داشته باشد.
  • استفاده از  

توجه داشته باشید در هنگام انتخاب مبلمان و صندلی گیمینگ نیز لازم است به مواردی توجه نمایید:

تخت جمشید مرکز تجهیزات گیمینگ در ایران

  • انتخاب صندلی گیمینگ کاربردی بسیار ضروری است. چرا که در صورت خرید مبلمان و صندلی های غیر استاندارد، کارمندان از بهره وری پایینی برخوردار خواهند بود. همچنین برای افرادی که به عنوان ارباب رجوع به دفتر شما مراجعه می کنند، وجود مبلمان گیمینگ استاندارد و راحت می تواند زمان انتظار آنان را خوشایند نماید.
  • در زمان خرید صندلی های گیمینگ اکنون را در نظر نگیرید. چرا که ممکن است به دلیل داشتن بودجه کم به دنبال وسایل غیر کاربردی و غیر استاندارد باشید، در حالی که صرف هزینه بالاتر جهت خرید میز و صندلی ارگونومیک و همچنین صندلی مدیریتی استاندارد، می تواند علاوه بر بالا بردن روحیه افراد و حفظ سلامتی جسمانی آنان، باعث ماندگاری و طول عمر بیشتر این وسایل در محیط کار شود.
  • در نهایت استفاده از رنگ های شاد و انرژی بخش در محیط کار و وسایل مورد استفاده در آن باعث انتقال انرژی مثبت به افراد نیز می شود.

کیبورد گیمینگ

 

مدتی است که به دنبال یک صفحه کلید جمع و جور و قابل جابجایی میگردم. کیبوردی که برای حمل و نقل به اندازه کافی کوچک و سبک باشد تعداد کلیدهای آن اما کمتر از 60٪ نباشد. قابل برنامه ریزی باشد تا بتوانم آن را  مطابق نیاز خود را تنظیم کنم. دارای طرح‌بندی استاندارد وقابلیت اتصال بی سیم باشد، (زیرا سیم ها مربوط به گذشته هستند) از لحاظ بودجه مناسب باشد و صدالبته مکانیکی ، با سوئیچ هایی دارای بازخورد لمسی اما بی صدا.

 

من چندی پیش با کیبورد  K530 ردراگون آشنا شدم اکنون فرصتی فراهم شد تا بررسی دقیقتری از آن بعمل آورم. در نگاه اول قیمت این کیبورد با توجه به ویژگیهای اضافی آن مانند اتصال  بلوتوث ، نورپردازی  RGB و سوئیچ های مکانیکی ماژولار بسیار مناسب است.

تخت جمشید مرکز تجهیزات گیمینگ در ایران


در حقیقت کیبورد K530 گیمینگ که ردراگون آن را "Draconic" نیز می نامد ، از جمله کیبوردهای مکانیکی ارزان است. شاید این امر ذهن شما را نسبت به عملکرد و کیفیت ساخت آن درگیر پیشداوری کند. وقتی شما این نوع نگاه زا داشته باشید ممکن است حتی در صورت بررسی عملی محصول نیز  کم و بیش بطور ناخودآگاه  ذهنیت شما را تحت تاثیر قرار دهد. اما یادآور میشوم  "ارزان" مترادف با بد یا نامرغوب نیست.

 

  این کیبورد گیمینگ درمیان کاربران ردراگون  از محبوبیت خاصی برخوردار است. تقریباً برای همه موارد کاربردی مناسب است و از یک طرح استاندارد 60٪  بهره میبرد. در ساختار آن از پلاستیک ABS استفاده شده. این شامل بدنه، صفحه روی کلید  و حتی صفحه استقرار مدار میشود. این ماده ضمن استحکام بالا،سبب سبکی ساختار شده که  برای یک کیبورد قابل حمل و نقل بیسیم که دارای باتری و برخی از قطعات اضافی نیز هست،  یک موهبت به حساب می آید. روکش کلیدها ، به نوعی طراحی شده که اجازه می دهد تا نور RGB به خوبی منتشر شود و در عین حال عملکردهای ثانویه را نیز نشان میدهد.

تخت جمشید مرکز تجهیزات گیمینگ در ایران

اگر در چند سال گذشته نگاهی به عملکرد کیبوردهای مکانیکی انداخته باشید ، این طراحی باید برای شما آشنا باشد. عواملی وجود دارد که این کیبورد را با این قیمت مناسب، برجسته و خاص می کند. نخست قابلیتهای اتصال بیسیم آن است که شباهت زیادی به کیبوردهای سری Anne Pro دارد، و همچنین صفحه مدار ماژولار آن مانند کیبورد Massdrop ALT است که قیمت هر دو نمونه بسیار بالاتر از K530  ردراگون است.

 

*رپورتاژ آگهی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: