کد خبر: ۵۳۶۶۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این که نمی دانم فردا هوادار در استادیوم داریم یا نه، گفت: اگر نداشته باشیم این کار قشنگی برای فدراسیون نیست.

به گزارش شفاف، علیرضا منصوریان، سرمربی صنعت نفت آبادان بعد از ظهر یک‌شنبه در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر استقلال در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:‌ به تیم بزرگ استقلال خوش آمد می‌گویم. به تیمی که افتخار قهرمانی در آسیا را به عنوان نماینده ایران به یدک می‌کشد. امیدوارم برای آن‌ها میزبان خوبی باشیم. بازی برای دو تیم به ویژه ما مهم است. تیم ما روند رو به رشد را طی می‌کنید و در بازی گذشته هم در دقیقه ۹۲ می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم. ان شاءالله فردا ۱۵ دقیقه آخر بازی را به یک ۹۰ دقیقه تبدیل می‌کنیم.

او بیان کرد: امیدوارم نهایت استفاده را از میزبانی‌مان ببریم. نمی‌دانم فردا هوادار داریم یا نه؛ اگر نداشته باشیم این کار قشنگی برای فدراسیون نیست. اگر می‌خواستند در آن دو هفته تست کنند باید برای تمام تیم‌ها تست می‌کردند. نمی‌شود ملاک تست حضور هوادار را فقط ورزشگاه آزادی قرار داد. دوست داشتم استادیوم پر باشد و من فکر می‌کردم هوادار داریم. اما بدون هوادار هم با تمام وجود پای شعارمان یک نفر برای همه و همه برای آبادان هستیم و می‌جنگیم تا فردا بهترین بازی و نمایش را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: سه چهار بنزین سبز هم در زمین داریم تا جریان بازی را تغییر بدهند. روی جوانان‌مان خیلی حساب کرده‌ایم.

وی بیان کرد: تعریف خط حمله یعنی گل زدن و من با "شروین بزرگ" هم صحبت کردم و او را به عنوان نفرات تاپ خریدیم، در صورتی که در بیش از یک سال گدشته تعداد بازی‌هایش کم بوده است اما اعتقاد ویژه‌ای به بازی او دارم. فردا یک نقطه عطف برای او است و شروین باید تمام تلاش خود را انجام دهد که بار تیم را از این سرمنزل رد کند و ببرد.

منصوریان افزود: البته توقعی که از عباس بوعذار داشتم، برآورده نشد. او باید در تمرین و در مسابقه بسیار خوب کار کند. زمانی که من عباس بوعذار را تحویل فوتبال دادم به نظرم فردای آن روز باید لژیونر می‌شد و برای ما در سطح یک فوتبال آسیا در نفت بازی می‌کرد. به بازیکنانم گفتم که بوعذار یکی از بهترین فوتبالیست‌های خوزستان است. بازیکنی که با توپ هر کاری که می‌خواهد می‌کند. در حوزه تکنیکی او را با حسون برزگری مقایسه می‌کردم. او افت نامحسوس و عجیب و غریبی در این یکی دو سال داشته است اما به هواداران آبادانی قول می‌دهم که این بازیکن برگردد و همان بازیکن اصلی شود. ما عباس را خریدیم که وقتی به زمین می‌رود، بهترین کیفیت را داشته باشد.

وی بیان کرد: شاید معدود بازیکنانی باشند که مثل ریکانی بازی کنند و خود طالب هم می‌داند که باید تلاش دو چندان کند زیرا دو وظیفه دارد هم بازیکن تیم است و هم کاپیتان تیم. فردا سطح توقع من شاید از شروین بزرگ و طالب ریکانی بیشتر از همه باشد. عقب زمین هم به طیبی که دنیایی از تجربه است، می‌سپارم. فردا تیم متفاوتی خواهید دید، متفاوت از بازی پرسپولیس و متفاوت تر از گل گهر سیرجان. فردا روزی است که اگر بوعذار شانس بازی داشته باشد باید بهترین کیفیت را داشته باشد و شروین هم چون با ما شروع خواهد کرد، فردا روزی است که فوتبال آبادان از شروین توقع دارد که تیم را به همراه ریکانی از پل رد کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: