کد خبر: ۵۳۶۷۲۳
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲

رئیس‌جمهور با اشاره به لزوم مشخص‌بودن ارتباط شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور خواستار تعریف و تدوین نسبت بین شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با قوای سه‌گانه و سایر دستگاه‌های اجرایی شد.

به گزارش شفاف، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر سه‌شنبه در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در خصوص ضرورت انطباق لوایح با سیاست‌های فرهنگی گفت: کارگروه توجه داشته باشد که در دوره جدید شورا در حوزه فرهنگ، علم، اخلاق و معنویت، فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی متفاوت‌تر از گذشته انجام شود و لذا باید با این دیدگاه برنامه‌های پیشنهادی تدوین و تنظیم شود.

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی موضوع الزامات مرتبط با فعالیت شورا به‌عنوان قرارگاه علم و فرهنگ کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ادامه مباحث به جلسه بعدی شورا موکول شد.

در این جلسه همچنین آقایان مخبر دزفولی به‌عنوان نماینده شورای‌عالی انقلاب فرهنگی در هیئت تجدیدنظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عادل پیغامی به‌عنوان نماینده شورا در هیئت تجدیدنظر دانشگاه آزاد اسلامی، منصور کبکانیان به‌عنوان نماینده شورا در هیئت تجدیدنظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمد حسین ساعی به‌عنوان نماینده شورا در هیئت نظارت بر مطبوعات و محمدعلی کی‌نژاد به‌عنوان نماینده شورا در هیئت عالی جذب انتخاب شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: