کد خبر: ۵۳۶۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۳

فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی با امیر سرتیپ واحدی دیدار کرد.

به گزارش شفاف به نقل از ارتش، امیر سرتیپ قادر رحیم‌زاده فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) کشور با حضور در ستاد نیروی هوایی ارتش، به صورت جداگانه با امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر سرتیپ خلبان مهدی هادیان جانشین و امیر سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده معاون هماهنگ کننده این نیرو دیدار و گفت و گو کرد.

امیر سرتیپ رحیم زاده در دیدار با امیر سرتیپ واحدی گفت: نیروی هوایی ارتش همواره در هر عرصه ای که وارد شده، موثر و تعیین کننده بوده است و سرافرازانه از عهده ماموریت های محوله برآمده است.

وی ضمن قدردانی از تعامل و هماهنگی  نیروی هوایی ارتش با قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در اجرای برنامه ها و آمادگی های رزمی و دفاعی، بر لزوم بیش از پیش این همکاری ها تاکید کرد.

در ادامه امیر سرتیپ واحدی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار اظهار کرد: بی شک تعامل و همکاری‌های قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) و نیروی هوایی ارتش، ارزشمند و موجب ارتقاء توان رزم و سدی در مقابل نفوذ دشمن خواهد بود، چنانچه در طی این سالیان این همکاری به صورت گسترده وجود داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: