کد خبر: ۵۳۸۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
پیروزی آبی‌ها مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه اول؛

مصاف نفت مسجد سلیمان و استقلال در نیمه نخست با پیروزی یک گله آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

به گزارش شفاف، در چارچوب هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم نفت مسجد سلیمان و استقلال، در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه اول با پیروزی یک گله شاگردان فرهاد مجیدی به پایان رسید.

بازی در دقایق اول بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دو تیم سعی داشتند با دست گرفتن توپ میدان بازی، فرصتی برای تهدید دروازه یکدیگر خلق کنند.

اولین موقعیت جدی بازی، ‌ در دقیقه ۱۲ توسط تیم نفت مسجد سلیمان رخ داد. میلاد باقری، روی یک اوت دستی، محمد بلبلی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه استقلال نداشت.

گل اول این بازی در دقیقه ۱۶ به ثمر رسید. امیرحسین حسین‌زاده، روی یک شوت محکم، ‌ پشت محوطه جریمه توانست، دروازه حریف را به زیبایی باز کند و آبی‌پوشان را یک بر صفر پیش بیندازد.

بازیکنان استقلال پس از این گل سعی داشتند بازی را مدیریت کنند و با پاسکاری‌های متعدد، تلاش کردند تا در نیمه اول پیروز از زمین به رختکن بروند.

نفت مسجد سلیمان در دقایق پایانی نیمه نخست سعی داشت با خلق موقعیت دروازه استقلال را تهدید کند اما تلاش این تیم راه به جایی نبرد و دفاع آبی‌ها مانع از گلزنی زرد پوشان مسجد سلیمانی شد.

در پایان تلاش دو تیم برای زدن گل دوم بازی، ثمری نداشت تا این بازی در پایان نیمه اول با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان پایتخت به پایان برسد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، عارف آقاسی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، زبیر نیک‌نفس، جعفر سلمانی، رودی ژستد، سبحان خاقانی و امیرحسین حسین‌زاده.

ترکیب نفت مسجد سلیمان: علی محسن زاده، میلاد باقری، مسلم مجدمی، مجید عیدی، میثم نقی زاده، عماد میرجوان، محمد بلبلی، مصطفی ناییج پور، علیرضا دغاغله، مصطفی لطفی، مهرداد هدایتیان.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: